Mirosław Szczepański wiceprezesem Unidevelopment S.A.

Zgodnie z decyzją Rady Nadzorczej Unidevelopment S.A. Mirosław Szczepański objął od 1 lipca 2015 roku funkcję Wiceprezesa spółki. W firmie odpowiada za zarządzanie procesami inwestycyjnymi oraz bezpośrednio nadzoruje prace działu realizacji.

Mirosław Szczepański dołączył do Unidevelopment S.A. w 2014 roku jako Członek Zarządu. Jego doświadczenie oraz szerokie kompetencje pozwalają mu z powodzeniem realizować działania związane m.in. z przygotowywaniem kolejnych inwestycji Unidevelopment S.A. Nominacja związana jest z podziałem obowiązków w ramach struktury firmy i dużym znaczeniem obszaru, którym kieruje nowy wiceprezes. Nowe projekty, ze względu na ich liczbę oraz skomplikowany charakter procesów związanych z realizacją, wymagają szczególnej uwagi i stałego zarządzania przez wysoko wykwalifikowanego specjalistę w tym zakresie.

„Mirosław Szczepański jest menadżerem z ogromnym doświadczeniem oraz wiedzą na temat branży budowlanej. Już w ciągu kilku miesięcy obecności w naszej firmie potwierdził swoje predyspozycje do realizacji złożonych projektów. Jest osobą, która w imieniu zarządu może samodzielnie nadzorować procesy inwestycyjne prowadzone przez spółkę. Jako Prezes mam pewność, że pod jego opieką nasze projekty są we właściwych rękach i mogę w większej mierze skupić się na koordynacji pozostałych obszarów funkcjonowania spółki, w tym procesach sprzedaży i pozyskiwania nowych gruntów.” – mówi Zbigniew Gościcki, Prezes Zarządu Unidevelopment S.A.

Mirosław Szczepański od 20 lat związany jest z branżą budowlaną. Dotychczas sprawował m.in. funkcje menadżerskie w obszarze realizacji inwestycji deweloperskich w Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. oraz Dom Developement S.A. Absolwent budownictwa lądowego Politechniki Świętokrzyskiej oraz podyplomowych studiów menedżerskich dla deweloperów Szkoły Głównej Handlowej.

***********

Unidevelopment S.A. jest deweloperem o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego Warszawy i Poznania. Firma posiada również doświadczenie w realizacji powierzchni komercyjnych. Unidevelopment należy do notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupy Unibep. Jest także członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *