Już w ten weekend – Targi redNet Dom Mieszkanie we Wrocławiu!

Targi redNet DOM MIESZKANIE

19-20 maja 2012 r.

Hala Stulecia, Wrocław

Patroni Honorowi: Minister Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej Sławomir Nowak

Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz

19 i 20 maja 2012 roku inaugurujemy kolejny rok z Targami redNet Dom Mieszkanie we Wrocławiu. Na ten specjalny targowy weekend w Hali Stulecia przygotowywane są nowe atrakcje oraz kontynuowane będą sprawdzone już programy ułatwiające zakup własnego „M”. Do dyspozycji odwiedzających targi będą Targowi Agenci, którzy pomogą w odnalezieniu wymarzonego, nowego lokum, eksperci, którzy będą służyć radami podczas warsztatów, a przede wszystkim deweloperzy, przedstawiciele banków i inni uczestnicy rynku nieruchomości, którzy zaprezentują swoją ofertę. Tylko na Targach redNet można zakupić nieruchomości w specjalnych cenach, otrzymać rabat od dewelopera czy ubezpieczenie mieszkania gratis. Chcesz kupić mieszkanie lub dom, przyjdź na Targi redNet do Hali Stulecia!

 

TARGOWE ATRKACJE:

1.Pomoc z pierwszej ręki

TWÓJ TARGOWY AGENT

Jeśli będziesz potrzebował jakiejkolwiek informacji związanej z targami, do Twojej dyspozycji będą Targowi Agenci oraz punkt dla zwiedzających w Centrum Informacji Targowej. Targowi Agenci – ubrani w czarne koszulki z logo Targów redNet będą poruszali się po terenach wystawienniczych i udzielali odpowiedzi na wszystkie pytania związane z targami i wystawcami, wskażą stoiska na których prezentowane są produkty lub usługi znajdujące się w kręgu Twoich zainteresowań, a nawet zaprowadzą Cię do konkretnego dewelopera czy przedstawiciela banku, z którym podejmiesz dalsze rozmowy.

 

2.Krótsza droga do nowego lokum

GALERIA „DZIELNICOWO”

Specjalnie dla odwiedzających, którzy mają sprecyzowane lokalizacje w jakich chcieliby mieszkać przygotowaliśmy Galerię „Dzielnicowo”. Tylko na naszych targach nie musisz spacerować od stoiska do stoiska i pytać deweloperów czy budują w danej dzielnicy. Wystarczy, że poszukiwania swojego wymarzonego mieszkania czy domu rozpoczniesz od wizyty w Galerii „Dzielnicowo”. Tu znajdziesz pogrupowane dzielnicami wszystkie inwestycje dostępne u prezentujących się na targach deweloperów. Przyjdź do galerii, weź plan targów wraz z listą wystawców, zaznacz sobie na nim na których stoiskach znajdują się interesujące Cię inwestycje i rozpocznij rozmowy.

 

3.Ubezpieczenie zakupionego „M” gratis

TARGOWY KREDYT MIESZKANIOWY

Jeśli poszukujesz finansowania nieruchomości, to koniecznie musisz odwiedzić stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Tylko tu masz szansę na preferencyjne warunki i produkt bankowy dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb i możliwości. Aby z niego skorzystać wystarczy, że porozmawiasz z doradcą Domu Kredytowego NOTUS i wypełnisz krótką ankietę, na podstawie której zostaniesz zarejestrowany. Tylko na targach będziesz mógł skorzystać z tej promocji kredytowej. Jeśli zatem planujesz zakup mieszkania, domu lub działki – nie przegap najlepszego dostępnego na rynku kredytu.

 

4.Wybierz i wygraj nagrodę

PRZYJAZNY WYSTAWCA

Przechadzając się po terenach targowych zwracasz uwagę nie tylko na oferty wystawców, ale też na wygląd ich stoiska i obsługę przedstawicieli firm, z którymi podejmujesz rozmowy. Jeśli masz ochotę podzielić się z nami swoją opinią, weź udział w konkursie i wygraj drobny sprzęt AGD. Wystarczy, że wypełnisz kupon, który otrzymasz od Targowych Agentów. Wpisz numer stoiska lub nazwę swojego faworyta, podaj swoje dane i czekaj na nasz telefon. Zadamy Ci jedno proste pytanie dotyczące targów lub ich organizatora. Odpowiesz poprawnie i nagroda jest Twoja.

 

5.Edukacja dla zwiedzających

WARSZTATY „7 KROKÓW DO WŁASNEGO M”

Na naszych targach nie tylko chcemy podpowiedzieć Ci, które mieszkanie wybrać, ale chcemy też nauczyć jak swobodnie poruszać się w tematyce związanej z nieruchomościami. W tym celu organizujemy bezpłatne warsztaty, dzięki którym załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania czy domu nie będzie dla Ciebie problemem. Przez dwa targowe dni będziesz mógł posłuchać wykładów prawników, finansistów, specjalistów z branży nieruchomości, doradców ubezpieczeniowych i architektów wnętrz. Od naszego Partnera – serwisu www.tabelaofert.pl otrzymasz przewodnik „7 kroków do własnego M”.

 

6.Nasze publikacje

KATALOG MIESZKANIOWY

To kompendium wiedzy na temat inwestycji z Wrocławia i okolic. To źródło informacji o mieszkaniach gotowych, jakie deweloperzy posiadają w sprzedaży oraz o debiutach, z którymi niebawem będą startować. Zamieszczone w nim szczegółowe prezentacje, zawierają wizualizacje, ceny, metraże, a nawet rzuty mieszkań. Pogrupowane są dzielnicami, co z pewnością ułatwi odnalezienie interesujących Cię nieruchomości, jakie miałeś możliwość poznać na targach. W katalogu znajdziesz też porady ekspertów z branży nieruchomości i specjalistów od finansów.

 

7.Urządź swoje 4 kąty

PIĘKNE WNĘTRZE

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób szukających nie tylko swojego lokum, ale też ciekawych, nowatorskich, praktycznych rozwiązań związanych z aranżacją i wyposażeniem mieszkania i domu, rozszerzamy naszą ofertę targową o branżę wnętrzarską. W Hali Stulecia będzie można uzyskać poradę od specjalistów z KAM DESIGN i redNet Dom, i umówić się z ich przedstawicielami na spotkanie celem przygotowania projektu nowego wnętrza, zobaczyć najnowszą kolekcję mebli salonowych firmy Vinotti Furniture i kuchennych produkowanych przezWFM Kuchnie.

 

8.Przyjdź na targi z dziećmi

CENTRUM ZABAW

Wybór mieszkania to zazwyczaj decyzja rodzinna, dlatego na naszych imprezach często gościmy rodziców z dziećmi. Planując odwiedzenie targów nie musisz już zastanawiać się nad tym, co zrobić ze swoją pociechą. Pomyśleliśmy również o naszych najmłodszych gościach. Centrum Zabaw to miejsce, w którym maluchy spędzą miło czas bawiąc się, malując, biorąc udział w grach i zabawach. Pozostaw dziecko pod opieką wykwalifikowanej kadry, a sam udaj się na poszukiwanie wymarzonego lokum.

 

9.Chwila relaksu

KAWIARENKA TARGOWA

Chwila odpoczynku w trakcie zwiedzania targów i rozmów z wystawcami? Każdemu przyda się mały przystanek w kameralnej atmosferze z dala od targowego zgiełku. Nasza kawiarenka to doskonałe miejsce na wypicie kawy lub herbaty, zjedzenie smacznego ciastka, podsumowanie dotychczas zebranych informacji i oddech przed kolejnymi spotkaniami i rozmowami, odkrywaniem ciekawych ofert i promocji przygotowanych przez deweloperów i banki specjalnie na targi.

 

10.Pobierz bilet

WEJDŹ NA TARGI ZA DARMO

Z myślą o Tobie, wiedząc że jeden dzień często nie wystarcza na zapoznanie się z interesującymi ofertami albo po przemyśleniach i analizach, chcesz jeszcze dopytać o szczegóły dewelopera, pracownika banku czy architekta, przygotowaliśmy bilet dwudniowy. Dzięki niemu możesz wyjść z obiektu targowego i wrócić jeszcze tego samego albo następnego dnia. Przypominamy także, że wchodząc na naszą stronę www.targirednet.pl możesz pobrać bezpłatny bilet, który wymienisz na tradycyjny w kasie targowej.

 

Targi redNet DOM MIESZKANIE

19-20 maja 2012 r., godz. 10-17

Hala Stulecia we Wrocławiu

Ceny biletów: 10 zł/pojedynczy, 15 zł/rodzinny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *