Wolfgang Gruschwitz, światowa sława w dziedzinie komunikacji wizualnej, przyjedzie z wykładem specjalnie na III Kongres Wyposażenia Wnętrz w Warszawie.

8 listopada w Business Centre Club w Warszawie odbędzie się III Kongres Wyposażenia Wnętrz, organizowany przez wydawnictwo Promedia Jerzy Osika. To coroczna impreza dla specjalistów z branży wnętrzarskiej: sklepów i sieci handlowych, dekoratorów wnętrz, projektantów oraz producentów i importerów artykułów wyposażeniowych. Na spotkaniu prezentowane są najświeższe trendy w designie, marketingu i handlu. Uczestnicy mają też okazję zapoznać się z ofertą firm wnętrzarskich oraz z najważniejszymi światowymi targami wyposażeniowymi.


Gwiazdą tej edycji będzie Wolfgang Gruschwitz, specjalista od visual merchandisingu, który pracował między innymi dla takich firm, jak: FC Bayern, Burberry, Red Bull, Mango czy Inditex Group (marka Zara).

Kongresowi będzie towarzyszyła część wystawiennicza. Aktualni Partnerzy III Kongresu Wyposażenia Wnętrz to: Polska Rada Centrów Handlowych, targi z Chicago International Home+Housewares Show, targi z Paryża Maison&Objet, targi Messe Frankfurt min. przedstawiciel targów Ambiente i Christmasworld, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Uniontex, Forest Group Polska.

Patronat medialny nad imprezą objęły: Świat Elit, Galeriehandlowe.pl, Marketing przy kawie, Filiżanka Smaków, Budowlane24h.pl, Świat Kominków, Decolink.pl, ARTcada.pl, Ambiente, Tekstylia w domu.
Serwis kawowo- herbaciany zapewni firma Kawaherbata.net wyłączny importer i dystrybutor kawy Trombetta.

Jak co roku, jedną z największych atrakcji imprezy będzie ogłoszenie wyników prestiżowego konkursu na najlepszy koncept handlowy Global Innovator Award (GIA), organizowanego przez międzynarodowe stowarzyszenie branżowe International Housewares Association i sponsorowanego w Polsce przez magazyn „Ambietne” wydawnictwa Promedia. 8 listopada zostanie ogłoszony laureat polskiej edycji, który zmierzy się ze zwycięzcami z kilkudziesięciu innych państw.

Organizatorem Kongresu Wyposażenia Wnętrz jest wydawnictwo Promedia Jerzy Osika, m.in. właściciel tytułów branżowych „Ambiente” i „Tekstylia w Domu”.

Więcej informacji na www.promedia.biz.pl oraz pod nr tel. 22 559 39 61.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *