Ekskluzywny apartmentowiec Dune – sukces tuż po starcie sprzedaży

Prestiżowy apartamentowiec Dune budowany w Mielnie, jest już sprzedany w ponad 30 proc. To rekordowy wynik, biorąc pod uwagę fakt, że oficjalna sprzedaż ruszyła kilkanaście dni temu. Klienci doceniają unikatowe położenie budynku dosłownie przy samej plaży, architekturę i wysoką jakość wykończenia.

Dune będzie jednym z najciekawszych projektów luksusowych apartamentowców nad Bałtykiem, m.in. ze względu na unikalną lokalizację – dosłownie kilka kroków od plaży. Żadna z realizowanych obecnie nad Bałtykiem inwestycji nie powstaje tak blisko morza. W Dune przyszli mieszkańcy wychodząc z apartamentowca będą mieli do pokonania nie więcej niż 10 m.

Choć oficjalna sprzedaż Dune ruszyła z końcem czerwca ponad 1/3 komfortowych apartamentów jest już sprzedana. To bardzo wysoki poziom sprzedaży biorąc pod uwagę tak krótki okres, ale też fakt, że według ocen analityków rynku apartamenty wakacyjne sprzedają się zazwyczaj dopiero na końcowych etapach budowy lub gdy budynek już stoi. – Tak ogromne zainteresowanie projektem potwierdza jego wyjątkowość. Choć wybór inwestycji nad Bałtykiem jest obecnie spory, klienci chętnie decydują się na Dune z powodu topowej lokalizacji, wysokiej jakości wykończenia apartamentów, i tego, że każdy z nich będzie miał taras z widokiem na morze – uzasadnia Cezary Kulesza z biura sprzedaży i marketingu Mielno Holding – Firmus Group.

Budowa apartamentowca ruszyła miesiąc temu. Będzie on położony w spokojnej części Mielna, w sąsiedztwie wydm i sosen. Nie bez przyczyny nosi nazwę Dune, czyli wydma. Naturalne otoczenie było też inspiracją dla architektów, którzy projektowali budynek. Jego bryła o zaokrąglonych liniach odwołuje się do naturalnych piasków poruszanych wiatrem i łagodnych wzniesień. Dune wyróżnią też duże przeszklenia i połączenie naturalnych materiałów jak drewno i kamień. Jego powstanie wyznaczy nową, prestiżową część Mielna.

Deweloper Mielno Holding – Firmus Group odda budynek w pełni wykończony, tak by klienci mogli od razu korzystać ze swoich apartamentów. Zostaną one luksusowo wyposażone, przewidziano m.in. szwedzkie, drewniane podłogi, hiszpańską terakotę i glazurę, armaturę i ceramikę marki Roca oraz sprzęt AGD niemieckiej firmy Bosch.

 

Informacje o inwestorze:

Mielno Holding – Firmus Group jest grupą spółek z kapitałem norweskim działających
w sektorze dewelopersko-inwestycyjnym na rynkach polskim, norweskim i francuskim.
W ostatnich latach grupa kupiła i przystosowała na potrzeby budownictwa mieszkaniowego
i usługowego ponad 400 000 m2 gruntu graniczącego z plażą. Posiadane przez Mielno Holding – Firmus Group nieruchomości to jedne z największych prywatnych własności zlokalizowanych przy samej plaży wzdłuż całej linii polskiego wybrzeża.

Inwestor zrealizował wiele projektów nieruchomości wakacyjnych w Norwegii i Francji.
W Polsce Mielno Holding – Firmus Group oddał do użytku prestiżowy projekt apartamentowy Mielno Tarasy. Obecnie w Mielnie prowadzi budowę pierwszego etapu Rezydencji Park, czterokondygnacyjnego budynku zlokalizowanego zaledwie 200 m od morza, w którym znajdzie się 12 apartamentów. Spółka rozpoczęła także budowę luksusowego apartamentowca Dune, położonego przy samej plaży i promenadzie nadmorskiej.

W planach inwestora znajduje się także ogromny projekt Beach City – największy plan inwestycyjny na polskim wybrzeżu, w ramach którego na 36 ha nieruchomości z 2,5 km dostępem do plaży znajdą się m.in.: apartamentowce, hotele, lokale handlowe i usługowe, restauracje i port jachtowy. Drugi rozległy kompleks planowany jest przez inwestora na terenach położonych przy południowej części jeziora Jamno w Mielnie. W sąsiedniej gminie Będzino firma wybuduje także pole golfowe uzupełnione przez Resort Hotel oraz rezydencje.

źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *