budowlane24h.plbudowlane24h.pl

Dodaj wpis do katalogu

Idź do katalogu

Regulamin


?>

Czym są lustra sferyczne i do czego są potrzebne?

2020-09-09

Dziś coraz częściej można spotkać lustra sferyczne. W końcu mają one wiele zastosowań w magazynach i nie tylko. Już teraz dowiedz się, gdzie najbardziej przyda się lustro sferyczne i na co warto zwracać uwagę, aby wybrać odpowiedni produkt.

Do czego służą lustra sferyczne?

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że wiele osób, nawet ze sporym doświadczeniem w pracy w magazynie, może nie wiedzieć, co masz na myśli, kiedy powiesz, że poszukujesz lustro sferyczne. Dlaczego? Otóż bardzo często można spotkać je pod jeszcze inną, bardziej potoczną nazwą, tj. lustro magazynowe. Oczywiście ta nazwa nie bierze się znikąd, gdyż zostały one zaprojektowane głównie po to, aby usprawnić pracę w mniejszych i większych magazynach. Jednak obecnie wykorzystywane są także w innych miejscach.

Inną z funkcji luster sferycznych jest również zwiększenie produktywności oraz bezpieczeństwa pracowników. W końcu skutecznie ułatwiają organizację w magazynie, pomagają osobom prowadzącym wózki czy inne pojazdy, czy też pomagają w kontrolowaniu, czy ustalone procedury są przestrzegane.

Jednak warto zdawać sobie sprawę również z tego, że tego typu lustra znakomicie sprawdzą się również w sklepach, zarówno małych, lokalnych, jak i tych wielkopowierzchniowych. Wtedy można dzięki nim zyskać większą kontrolę nad tym, co robią klienci w trakcie zakupów, gdyż w lustrze widać, jak stoją przed półkami i między regałami. Poza tym sami kupujący będą czuli się znacznie swobodniej, kiedy sprzedawcy nie będą aż tak uważnie śledzili każdego ich ruchu. Lustro zatem daje złudzenie większej prywatności.

 

 

Jakie lustra magazynowe warto wybierać?

Jak można się domyślić, lustra sferyczne dostępne są dziś w wielu różnych odmianach. Tym samym z łatwością zakupisz obecnie najchętniej wybierane modele, tj. prostokątne, trójkątne czy też okrągłe. Bardzo ważne staje się również to, żeby podczas kupowania ich należy zwrócić szczególną uwagę na kwestie związane z wymiarem luster magazynowych. Najważniejsze, aby nie zajmowały zbyt wiele miejsca, ale jednak ułatwiały pracę i dawały wyraźny obraz, np. z czterech kierunków.

Podczas kupowania zwróć uwagę na jakość produktu. Najlepiej, aby tworzywo było wytrzymałe, ale lekkie. Niech będzie odporne na uderzenia oraz promieniowanie UV.

Gdzie można kupić lustro sferyczne

Skoro już wiesz, jak wiele korzyści możesz zyskać dzięki lustrom sferycznym, to koniecznie wyposaż swój sklep czy magazyn w tego typu produkt. Obecnie istnieje coraz więcej firm, które dysponują wysokiej jakości modelami. Szczególnie w Internecie możesz z łatwością zakupić potrzebne lustra sferyczne. Koniecznie przemyśl swój wybór, żeby Twoje lustra magazynowe umożliwiały widok z wielu kierunków.

Dodaj do:   Dodaj do gwar   Dodaj do linkr   Dodaj do del.icio.us   Dodaj do wykop

lustra magazyny

Zobacz także...

Szafa magazynowa ze stali nierdzewnej – charakterystyka i zastosowanie

2021-09-22

 Szafa magazynowa ze stali nierdzewnej – charakterystyka i zastosowanie

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie profesjonalnej kuchni bez stałego dostępu do produktów spożywczych – pojemna i funkcjonalna szafa magazynowa stanowi zatem niezbędny element wyposażenia zarówno niewielkich jadłodajni, jak i ogromnych restauracji. więcej...

Na czym polegają systemy automatycznego magazynowania?

2015-08-04

Na czym polegają systemy automatycznego magazynowania?

Odpowiednio zaplanowana logistyka jest podstawą działania nowoczesnych magazynów. Daje ona możliwość optymalizacji pracy, co powoduje wzrost wydajności oraz poprawienie wyników finansowych przedsiębiorstwa. Obecnie coraz więcej firm decyduje się na korzystanie z systemów automatycznych. więcej...

Nowość Aquaform – lustra LED HD Collection

2014-09-11

Nowość Aquaform – lustra LED HD Collection

Aquaform, wiodący producent wyposażenia łazienek w Polsce, wprowadza nowe lustra z oświetleniem LED. Dwa modele luster w nowoczesnym stylu są nie tylko bardzo praktyczne, ale także ekonomiczne oraz niezwykle eleganckie. więcej...

Światło w Rjukan po 100 latach oczekiwania

2013-10-25

Światło w Rjukan po 100 latach oczekiwania

Każdego roku od września do marca położone w głębokiej dolinie Rjukan w Norwegii spowija mrok. Już wkrótce jego mieszkańcy zobaczą jednak słońce, ponieważ 31 października 2013 r. zostanie uruchomiony system luster, który „łapiąc” promienie na szczytach doliny skieruje je na centralny plac miasta. więcej...