Aquaform, wiodący producent wyposażenia łazienek w Polsce, wprowadza nowe lustra z oświetleniem LED. Dwa modele luster w nowoczesnym stylu są nie tylko bardzo praktyczne, ale także ekonomiczne oraz niezwykle eleganckie.

Nowe modele luster Aquaform z oświetleniem ledowym dzięki swojej oszczędnej i uniwersalnej formie będą niezwykłą ozdobą każdej łazienki. Aby użytkownicy mogli się cieszyć swoim idealnym odbiciem nawet po gorącej kąpieli, pod taflą lustra zamontowano matę grzewczą zapobiegającą parowaniu. Aquaform znany jest nie tylko z wysokiej jakości swoich produktów, ale także innowacyjności oraz praktycznych rozwiązań ułatwiających codzienne użytkowanie, co potwierdza się także w przypadku najnowszych produktów. Bezdotykowy włącznik umieszczony na spodzie lustra ma czujnik reagujący na ruch dłoni. Nie trzeba więc dotykać tafli szkła, aby włączyć oświetlenie, dzięki czemu pozostaje ona czysta. Nowe lustra są bezpieczne w użytkowaniu w łazience oraz zabezpieczone przed niekontrolowanym ściągnięciem ze ściany. Są także bardzo łatwe w montażu.

W naszym otoczeniu coraz ważniejsza staje się ekologiczność i oszczędność, dlatego staramy się uwzględnić te potrzeby również w naszych produktach” – mówi Dominik Wabno, szef sprzedaży w Aquaform. „W najnowszych lustrach HD Collection zastosowane zostały ekologiczne, oszczędne diody LED. Dbałość o środowisko oraz zrównoważony rozwój są dla nas, jako firmy produkującej w Polsce, niezmiernie istotne”– dodaje.

Parametry lustra LED Aquaform:

  • barwa światła 6400K
  • żywotność 80 tys. h

  • 250-300 lumenów/1 mb

  • 4-5 lumenów/1 dioda

  • standard bezpieczeństwa IP44

  • głębokość lustra od ściany 25 mm

Lustra Aquaform LED HD Collection dostępne są w dwóch wymiarach: pionowe 60 x 70 cm i poziome 90 x 60 cm i kosztują odpowiednio 1093 PLN i 1192 PLN brutto. Nowe lustra z oświetleniem LED i matą grzewczą produkowane są w Polsce.

O Aquaform:

Aquaform S.A. jest producentem kabin prysznicowych, mebli łazienkowych, wanien, brodzików i parawanów nawannowych. Firma została założona w 1994 r., jako spółka należąca do niemieckiego koncernu Dusar, jednego z europejskich liderów w branży wyposażenia łazienek. W 2009 r. udziałowcy Aquaform zdecydowali
o przekształceniu firmy w spółkę akcyjną. Produkcja firmy odbywa się w fabryce w Środzie Wielkopolskiej (pow. 20 000 mkw.). Firma prowadzi sprzedaż w ponad 1.000 punktów na terenie całej Polski. Część produkcji trafia na inne rynki europejskie, w tym w dużej mierze do Niemiec.

Wysoka jakość materiałów oraz niezawodne rozwiązania techniczne stosowane przez firmę Aquaform zostały potwierdzone przez liczne badania kontrolne prowadzone w laboratorium spółki, a także przyznane firmie certyfikaty jakości i atesty bezpieczeństwa wydane przez niezależne instytuty badań.

Aquaform S.A.

ul. Kijewo 9B

63-000 Środa Wielkopolska

tel. +48 61 622 01 00

fax +48 61 622 01 03

e-mail: office@aquaform.com.pl

www.aquaform.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *