Spółka Unidevelopment S.A. otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę I etapu Osiedla 360° na warszawskim Gocławiu i w najbliższych dniach rozpocznie prace na terenie inwestycji. Powstanie tu 118 funkcjonalnych lokali z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz terenów rekreacyjnych nad Jeziorkiem Balaton. Oferta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów.

Nowe Osiedle 360° powstanie przy ul. Kapelanów AK na warszawskim Gocławiu. W pierwszym etapie inwestycji Unidevelopment S.A. zrealizuje łącznie w dwóch budynkach 118 mieszkań. W ofercie znajdują się lokale 1-5 pokojowe o metrażach od 33 do 105 mkw. Dzięki dopracowanym, ergonomicznym rozkładom, każdy z nich pozwala optymalnie wykorzystać posiadaną przestrzeń. Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w wideofon z podglądem na plac zabaw, co będzie szczególnie atrakcyjnym rozwiązaniem dla rodzin z małymi dziećmi. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców osiedla będzie także podziemny garaż, komórki lokatorskie oraz monitorowane wiaty i myjnia dla rowerów. Ceny mieszkań w tej inwestycji wahają się od 7050 do 9100 zł/mkw. brutto.

„Osiedle 360° cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dotychczas Klienci zarezerwowali już prawie 40% mieszkań w tej inwestycji. Przyciąga ich tu zarówno funkcjonalny rozkład lokali, jak i atrakcyjna okolica, w której wszystko co niezbędne do wygodnego życia jest w zasięgu ręki – sklepy, szkoły, parki czy centra rozrywki. Teraz, gdy otrzymaliśmy pozwolenie na budowę, spodziewamy się, że kolejni klienci zdecydują się, by zamieszkać na tym osiedlu.” – mówi Ewa Przeździecka, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Unidevelopment S.A.

Niepodważalnym atutem Osiedla 360° jest jego atrakcyjna lokalizacja. Zielone tereny wokół inwestycji dają wiele możliwości spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Park, plac zabaw oraz położone tuż pod oknami Jeziorko Balaton zapewnia bliskość przyrody, o którą tak trudno w wielkim mieście. Co więcej, w odległości kilkunastu minut od osiedla znajdują się liczne placówki handlowo-usługowe, medyczne oraz edukacyjne, które znacznie ułatwią codzienne życie. Równie istotne jest, że tereny, na których Unidevelopment S.A. zrealizuje inwestycję, są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Tutejsza infrastruktura zapewnia możliwość łatwego poruszania się zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną. W pobliżu zatrzymują się autobusy licznych linii autobusowych. Docelowo w rejonie Gocławia będą zrealizowane dwa przystanki metra: „Ostrobramska” i „Fieldorfa”, rozważany jest też projekt budowy linii tramwajowej.

Projekt Osiedla 360° przygotowała pracownia Mąka Sojka Architekci. Zgodnie z planem pierwszy etap inwestycji zostanie oddany do użytkowania w I kwartale 2016. Rezerwacji i zakupu mieszkania można dokonać w biurze sprzedaży na terenie inwestycji. Generalnym Wykonawcą osiedla będzie UNIBEP S.A.

***********

Unidevelopment S.A. jest deweloperem o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego Warszawy i Poznania. Firma posiada również doświadczenie w realizacji powierzchni komercyjnych. Unidevelopment należy do notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupy Unibep. Jest także członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *