Mieszkania w dużych, wielorodzinnych blokach przywołują na myśl wielką płytę. Tymczasem istnieją interesujące przykłady budynków, które wykraczają poza ten schemat, oferując swoim mieszkańcom nowe możliwości i wykończenie na najwyższym poziomie. Takie bloki mają swój charakter i to je naprawdę wyróżnia.

Mieszkanie w wielorodzinnym budynku ma szereg plusów, zwłaszcza jeżeli dany obiekt został wykonany w nowej technologii i oferuje możliwości, których próżno szukać w starym budownictwie.

Blok z charakterem

Ludzie są indywidualistami i cenią sobie unikalne rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb. Wydawać się może, że takich opcji próżno szukać w budynkach wielorodzinnych. A jednak. – Zrealizowany przez nas budynek z założenia miał być przede wszystkim funkcjonalny i estetyczny. Dlatego tak duży nacisk podczas aranżacji części wspólnych kładliśmy na zastosowanie wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Stąd chociażby oryginalna kolorystyka korytarzy, która na każdym piętrze jest inna czy ożywienie części wspólnych przez wielkoformatowe obrazy tworzące kameralny i indywidualny charakter każdego z pięter – mówi Marcin Witkowski z SAP-PROPERTY. Poza ułatwieniami dla osób niepełnosprawnych w Górczyńskiej 46 znajduje się również Klub Mieszkańca ze sprzętem sportowym, z którego lokatorzy mogą korzystać wspólnie bądź indywidualnie. Istnieje bowiem możliwość organizacji w Klubie imprez rodzinnych, takich jak imieniny czy komunie. Ciekawym rozwiązaniem, które podkreśla unikalny charakter Górczyńskiej 46 i wyróżnia ją na tle innych inwestycji, jest taras widokowy na dachu budynku dostępny dla ogółu mieszkańców. Oczywiście jeżeli ktoś chce mieć widok na panoramę Poznania z ostatniego piętra na wyłączność to deweloper w ofercie posiada jeszcze dwa takie lokale. Te i inne mieszkania w inwestycji dostępne są w ramach programu wynajmu z odroczonym zakupem. To innowacyjne rozwiązanie na poznańskim rynku nieruchomości.

Bezpieczeństwo i wygoda

Czasy kiedy komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców bloków strzegły jedynie domofony, dawno już minęły. Dziś lokatorzy oczekują czegoś więcej, a budynki, które wychodzą temu naprzeciw cieszą się większym prestiżem i zainteresowaniem. – Tworząc budynek, w którym jest 113 lokali mieszkalnych chcieliśmy by jego lokatorzy czuli się jak najbardziej komfortowo i bezpiecznie. Stąd duży nacisk na wysokiej jakości usługi wspólne jak dwudziestoczterogodzinna ochrona, monitoring inwestycji, portiernia w budynku czy codzienne sprzątanie części wspólnych – mówi Marcin Witkowski. Są jeszcze inne elementy, które sprawiają, że mieszkanie w bloku może być bardzo wygodne, a które również znalazły się w Górczyńskiej 46. Mieszkańcy mają tu do swojej wyłącznej dyspozycji ogród z placem zabaw. Ponadto na parterze budynku działa przedszkole i żłobek. Dodatkowo w inwestycji znalazł się również sklep spożywczy. Jednym słowem wiele ułatwień na wyciągnięcie ręki.

Przemyślane pod względem lokalizacji i funkcjonalności budynki wielorodzinne stanowią interesujący przykład tego jak wiele przyjaznych domownikom funkcji może spełniać blok, w którym mieszkają. Inwestycje o takim charakterze zawsze cieszyć się będą dużym zainteresowaniem poszukujących wymarzonego M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *