Innowacja połączona z jakością – to dwie główne cechy systemów mebli marki Moll. Posiadające liczne certyfikaty bezpieczeństwa i ergonomii biurka dostępne są już na polskim rynku. Jako jedyne w swojej kategorii „rosną” razem z dzieckiem, sprzyjając prawidłowemu rozwojowi jego postawy.

Systemy mebli firmy Moll (Basic, Solid, Science) są produktami uniwersalnymi i niezwykle funkcjonalnymi. Zastosowane w nich nowoczesne metody regulacji wysokości blatu, umożliwiają dostosowanie ich do wzrostu dziecka. Takie modyfikacje zapewniają mu prawidłową postawę podczas siedzenia i odrabiania lekcji. Meble nie posiadają ostrych krawędzi i kantów, dzięki czemu są bezpieczne nawet dla najmłodszych. Ich dodatkowym plusem jest możliwość nadania  indywidualnego charakteru. W prosty sposób można samemu zmienić kolor wymiennych paneli, lub rozbudować blat o dodatkowe elementy.

W szerokiej ofercie firmy Moll znajdują się różnego typu nadstawki, na których można postawić zarówno skaner, drukarkę jak i komputer. Dodatkowe elementy nie tylko powiększają przestrzeń roboczą biurka, ale i lepiej ją organizują. Mobilne  kontenery posiadają np. przystosowane do przechowywania przyrządów szkolnych szuflady. Zamieszczone w nich przedziałki ułatwiają utrzymać porządek, dzięki czemu szybciej można znaleźć potrzebny w danym momencie przedmiot. Projektanci firmy nie zapomnieli o oświetleniu  – ich lampę Mobilight można zamontować w dowolnym miejscu biurka, kierując światło na używany obszar. Pomyślano również o wygodnych krzesłach. Można w nich regulować zarówno wysokość oparcia jak i wysunięcie siedziska, które zapewnia optymalne podparcie podczas siedzenia.

Moll produkuje biurka z najwyższej jakości , trwałego i bezpiecznego dla środowiska materiału w tym z litego drewna.

Moll to niemiecka firma zajmująca się produkcją ergonomicznych systemów biurkowych dla dzieci i młodzieży, które można dostosować do wzrostu i wieku dziecka.  W swojej ofercie ma również pojemne kontenery, lampki biurkowe i komfortowe krzesła.  Od 35 lat firma konsekwentnie opracowuje i wdraża innowacyjne systemy regulacji wysokości, w które wyposażone są jej produkty.


Produkty Moll są doceniane przez specjalistów z wielu dziedzin, o czym świadczyć mogą przyznane im wyróżnienia. Biurka uhonorowane zostały odznaką „Blue Angel” (przyjazne dla środowiska) i „GS symbol” (bezpieczeństwo). W teście konsumenckim Stiftung Warentest otrzymały najwyższą punktację w swej kategorii. Biurka objęte są 10 – letnią gwarancją jakości oraz 5 – letnią gwarancją dostępności elementów dodatkowych.

źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *