Dobiega końca budowa II etapu inwestycji u zbiegu ulic Wilczak i Serbskiej. W jego ramach powstają 124 mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Łącznie na osiedlu Wilczak 20 deweloper Agrobex planuje wybudować 6 budynków z 550 lokalami. Jest to jedna z największych inwestycji w tej części Poznania.

Z początkiem 2014 roku firma Agrobex ukończyła budowę I etapu inwestycji Wilczak 20. Dotychczas powstały 2 budynki, które wchodzą w skład I etapu inwestycji. Do końca maja br. ma zostać ukończony etap II. Zgodnie z założonym harmonogramem realizowane osiedle uzupełnią jeszcze trzy kolejne budynki. – Wilczak 20 to jeden z aktualnie naszych największych projektów. Zakłada on budowę na poznańskich Winogradach, niedaleko koryta Warty, nowoczesnego osiedla w zabudowie wielorodzinnej. Pragniemy, aby inwestycja wpisała się w krajobraz okolicy, dlatego postawiliśmy na niskie, sześciokondygnacyjne budynki, o ciekawej, modnej architekturze – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Agrobex. Jak zaznacza, na osiedlu, prócz części mieszkaniowej, będzie także miejsce na handel i usługi.

W budynku, który ma zostać oddany wraz z końcem maja, powstają 124 mieszkania o powierzchniach od 24 do 74 mkw. W sprzedaży dostępne są zarówno kawalerki, jak i lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe. Wszystkie mieszkania mają balkony, natomiast lokale parterowe przestronne ogródki. Cena rozpoczyna się od 5807 zł za mkw. – Zależało nam, aby przygotować szeroką ofertę, która będzie odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Dlatego też część mieszkań można zakupić, korzystając z dopłaty w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych – dodaje Lucyna Jarczyńska.

Dodatkowo deweloper umożliwia zakup komórki lokatorskiej oraz miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej. Ponadto powstanie sporo elementów małej architektury, w tym oświetlenie, ławki, stojaki na rowery czy plac zabaw. Na terenie osiedla znajdą się także zewnętrzne parkingi. Docelowo cała inwestycja zostanie ogrodzona i wyposażona w system monitoringu i kontroli dostępu.

Agrobex jeszcze nie zdradza, kiedy zakończy się budowa kolejnych etapów osiedla. Obecnie ruszyły pierwsze prace przygotowujące teren pod III etap.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *