17 czerwca br. podczas gali w Warszawskim Hotelu Polonia Palace po raz ósmy wyłoniono marki i firmy wysokiej reputacji – PremiumBrand 2013. Po raz drugi również nagrodzono marki w pilotażowym badaniu na grupie specjalistów rynku budowlanego.

PremiumBrand jest jedynym na polskim rynku projektem, który kompleksowo bada reputację marek wśród konsumentów i firm w otoczeniu biznesowym. Projekt prowadzony jest od 2006 roku.

Tytuły Marki Wysokiej Reputacji PremiumBrand 2013 zdobyły następujące marki:

Cisowianka

ENERGA

RTV EURO AGD

Raiffeisen Polbank

MOKATE

ORANGE

ŻABKA

BANK BPH S.A.

CERSANIT

OPOCZNO

LOTTO

LINK 4

Credit Agricole Bank Polska SA

Tytuły Firmy Wysokiej Reputacji PremiumBrand 2013 zdobyła firma:

Raiffeisen Polbank

Tytuł Marki Wysokiej Reputacji PremiumBrand 2012 w sektorze budowalnym otrzymała marka:

TIKKURILA

Reputacja marek w badaniu PremiumBrand oceniana jest na podstawie na 4 wymiarów: referencji, atmosfery medialnej, firmy jako pracodawcy, społecznego zaangażowania oraz w przypadku firm dodatkowo na wymiarze – firma jako partner biznesowy. W badaniu pilotażowym w sektorze budowalnym pod uwagę były brane 4 wymiary: trwałość, gotowość do polecenia, wartość cenowa, funkcjonalność.

Badania prowadzone są metodą CAWI na próbie 500 konsumentów oraz 100 firm, a w przypadku badania pilotażowego w sektorze budowalnym, na grupie 100 specjalistów tego rynku.

Organizatorem projektu jest MMT Management odpowiedzialny za projekty i konkursy. Za realizację badania odpowiada Dom Badawczy Maison.

Więcej informacji:

www.premiumbrand.pl

PR
AF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *