W zlokalizowanej na poznańskim Grunwaldzie Górczyńskiej 46 uroczyście otwarty został Klub Mieszkańca. Takie pomieszczenie, to dziś prawdziwa rzadkość w budownictwie wielorodzinnym. Przy tej okazji deweloper przygotował liczne atrakcje oraz zawody o puchar Prezesa SAP-PROPERTY.

Klub Mieszkańca mieści się na ostatniej kondygnacji budynku przy ul. Górczyńskiej 46. Składa się na niego pomieszczenie o pow. blisko 50 mkw. z zapleczem sanitarnym oraz tarasem o powierzchni 30 mkw. Klub dostępny jest dla wszystkich mieszkańców i z założenia służyć ma ich integracji. – Już na etapie projektu inwestycji zakładaliśmy, że w Górczyńskiej 46 powstanie miejsce, w którym mieszkańcy będą mogli się spotkać, uprawiać sport czy wykorzystać pomieszczenia do organizacji rodzinnych uroczystości w większym gronie – tłumaczy Marcin Witkowski, dyrektor regionalny SAP-PROPERTY – Na własny koszt urządziliśmy lokal i wyposażyliśmy go w stół do tenisa, piłkarzyki, tarczę z rzutkami oraz kącik dla maluchów. W ramach uroczystego otwarcia postanowiliśmy zorganizować zawody w piłkarzyki i tenisa stołowego o puchary Prezesa SAP-PROPERTY. Mamy nadzieje, że jest to pierwszy krok w kierunku integracji mieszkańców i zacieśnienia międzysąsiedzkich więzi – dodaje. Zwycięzcami zawodów w piłkarzyki był Pan Paweł z żoną Moniką. – W Polsce brakuje na osiedlach takich miejsc gdzie mieszkańcy mogliby spędzać ze sobą czas i budować jakąś wspólnotę. W naszym Klubie Mieszkańca jest sprzęt sportowy i miejsce by zorganizować większą rodzinną imprezę. Z mężem bardzo chwalimy sobie lokalizację naszego mieszkania bo wszystko mamy pod ręką – mówi p. Monika. Podobne zdanie ma inny z właścicieli mieszkań. – Klub Mieszkańca jest bardzo fajnym pomysłem i rzeczywiście może sprawić, że nawiążemy bliższe relacje z pozostałymi mieszkańcami. Wprowadziliśmy się tu pół roku temu i bardzo podoba nam się pomysł przedszkola w budynku. Nasz syn jest jeszcze za mały, ale przedszkole w Górczyńskiej 46 to będzie dla nas duża oszczędność czasu – mówi p. Maciej, właściciel jednego z mieszkań.

Klucze do Klubu Mieszkańca można odebrać od ochrony budynku. Wyjątkowości całemu miejscu dodaje taras na poziomie dachu budynku. Roztacza się z niego piękny widok na panoramę miasta.

Inwestycja Górczyńska 46 składa się ze 113 lokali o powierzchni od 43 do 144 m.kw. Znaleźć w niej możemy mieszkania liczące od 2- do 5- pokoi. Większość z nich posiada taras, balkon lub loggię. Do lokali parterowych przynależą ogródki. W ofercie dewelopera znaleźć można również mieszkania dwupoziomowe położone na ostatnich dwóch piętrach budynku. Przynależą do nich tarasy dachowe, z których największy ma ponad 90 m.kw. Mieszkania w tej inwestycji można nabyć w cenie już od 4968 zł brutto za m.kw.

Ciekawym na poznańskim rynku mieszkaniowym rozwiązaniem jest oferowana przez firmę SAP-PROPERTY usługa „mieszkania na próbę”. Deweloper umożliwia wynajęcie mieszkania, a następnie nabycia go w momencie, gdy sytuacja materialna klienta na to pozwala. Rozwiązanie jest o tyle korzystne dla wynajmującego, że w przypadku gdy zdecyduje się on na zakup nieruchomości, w ramach transakcji otrzyma zwrot części zapłaconego czynszu. Im szybciej się nabywca zdecyduje na zakup, tym większa część zostanie mu zwrócona.

Klub Lokatora to tylko jeden z walorów tej inwestycji. W trosce o najmłodszych mieszkańców na parterze budynku działają już żłobek i przedszkole z własnym placem zabaw. Dodatkowo pod budynkiem znajduje się dwupoziomowa hala garażowa. Wszystko to sprawia, że inwestycja wyróżnia się na tle podobnych jej budynków wielorodzinnych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *