Turystyczne oferty last minute w okresie wakacyjnym cieszą się dużą popularnością. Niektórzy deweloperzy zdecydowali się na podobny ruch. Swój Dom Sp. z o.o. wprowadził atrakcyjne upusty cenowe last minute na zakup ostatnich, gotowych szeregowców na osiedlu Harmonia w Mosinie.

W okresie wakacyjnym większość osób przeznacza pieniądze na egzotyczne podróże i wyjazdy rodzinne. Reakcją deweloperów na zmniejszony popyt jest wprowadzenie promocji, które zachęcają klientów do nabycia nieruchomości. Większość rabatów dotyczy obniżek cenowych, które w pewnym stopniu ułatwiają podjęcie decyzji o zmianie zamieszkania.


Dodatkowa przynęta

Nowoczesny design i dobra lokalizacja to nie jedyne czynniki zachęcające do zamieszkania na Osiedlu Harmonia. Deweloper przygotował dla potencjalnych nabywców specjalną ofertę last minute. – Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponując nową, obniżoną cenę 349 tys. zł netto na zakup domu szeregowego – mówi Tomasz Bolewski, pełnomocnik spółki Swój Dom. – Zostało już tylko kilka gotowych domków i z tej okazji zdecydowaliśmy się na wakacyjne last minute – dodaje T. Bolewski.

Życie w harmonii

Osiedle Harmonia to kompleks 28 szeregowców w Mosinie, położonych w sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego, jezior oraz Góry Pożegowskiej, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród turystów. Ze względu na kameralny charakter i otoczenie, osiedle jest oazą spokoju i ciszy.

Deweloper zaproponował swoim klientom dwa rodzaje segmentów, większy sięgający 120 mkw. oraz mniejszy o rozmiarze 102 mkw. Powierzchnie działek w zależności od lokalizacji szeregowca wahają się między 134 mkw. a 335 mkw. Osiedle Harmonia zaspokoi oczekiwania tych, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta w domu z ogródkiem, cieszyć się bliskością natury i ciszą.

Rabat na zakup domu jest dla niektórych rodzin jedyną okazją na spełnienie marzeń o własnym domu z kominkiem i garażem. Obniżona cena jest też magnesem także dla tych, którzy do tej pory nie mogli nabyć nieruchomości, ze względu na zbyt niską zdolność kredytową. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *