budowlane24h.plbudowlane24h.pl

Dodaj wpis do katalogu

Idź do katalogu

Regulamin


?>

W długi weekend rozpocznie się oficjalna sprzedaż apartamentów w Dune

2011-06-21

Zbliżający się długi weekend czerwcowy rozpocznie tegoroczny sezon wakacyjny nad polskim morzem. Miejscowości nad Bałtykiem po raz pierwszy zatętnią pełnią życia. Otwarcie sezonu zbiegnie się z rozpoczęciem oficjalnej sprzedaży apartamentów w luksusowej inwestycji Dune, która powstaje w Mielnie, zaledwie kilka metrów od plaży.

Kurorty nad polskim morzem dopiero od długiego weekendu odnotują wzmożony ruch turystyczny, czego nie można powiedzieć o naszym rynku nieruchomości wakacyjnych – tu ożywienie widać wyraźnie już od kilku tygodni. W segmencie apartamentów w miejscowościach turystycznych projekty już realizują bądź zapowiedzieli je zarówno najwięksi deweloperzy, jak i mniejsze firmy lokalne realizujące jeden, dwa budynki.

Zainteresowanie widać też wśród klientów, im bliżej wakacji tym jest ono większe. Firma Mielno Holding – Firmus Group realizująca  w Mielnie obecnie dwie inwestycje: ekskluzywny apartamentowiec Dune oraz kameralną inwestycję Rezydencja Park informuje, że ożywienie wśród osób zainteresowanych zakupem zaczęło się już kilka tygodni temu, i widać wyraźnie jego wzrost. – To naturalne, że okres lata przyspiesza decyzję o zakupie apartamentu nad morzem. Klienci podejmują decyzje szybciej niż zimą czy jesienią – potwierdza Cezary Kulesza, kierownik działu marketingu i sprzedaży Mielno Holding - Firmus Group. Dlatego deweloper wraz z początkiem sezonu uruchamia oficjalną sprzedaż apartamentów w inwestycji Dune. W czasie czerwcowego, długiego weekendu biuro sprzedaży będzie czynne codziennie, by wszystkie zainteresowane osoby mogły zapoznać się na miejscu ze szczegółami inwestycji.

Dune będzie jednym z najciekawszych projektów luksusowych apartamentowców nad Bałtykiem, m.in. ze względu na unikalną lokalizację - dosłownie kilka kroków od plaży. Budowa ruszyła kilka tygodni temu. Apartamentowiec położony jest w spokojnej części Mielna, w sąsiedztwie wydm i sosen. Jego powstanie wyznaczy nową, prestiżową część kurortu – budynek będzie zamykał nadmorską promenadę od strony wschodniej.

Jednak Mielno już dziś staje się jednym z najwyżej ocenianych kurortów nad Bałtykiem, stając w rankingach obok tak cenionych od lat miejscowości jak Sopot czy Jurata.
W ostatnim rankingu portalu Onet.pl miejscowość znalazła się w pierwszej trójce najlepszych miejscowości nadmorskich (3 pozycja, 90 pkt.). A w punktacji plaży i infrastruktury zyskała najwięcej. Wpływa na to zaplanowana polityka rozwojowa realizowana przez władze miasta, które od kilku lat kładą mocny nacisk na estetykę i uporządkowanie przestrzeni w kurorcie. Duży wpływ na atrakcyjność ma także aktywność prywatnych inwestorów.

Jakość, standard i lokalizacja inwestycji powstających obecnie nad polskim morzem bywają różne. Niewiele z nich jest zlokalizowanych w naprawdę topowych miejscach blisko morza, z wygodnym wyjściem na plażę i panoramicznym widokiem. – To nas wyróżnia. Inwestycja Dune to apartamentowiec powstający najbliżej plaży na całym Wybrzeżu – wskazuje Kulesza. I jak dodaje projekt wyróżnia jednak nie tylko lokalizacja. – Dwa zewnętrzne baseny, całoroczna restauracja, a przede wszystkim widok na morze z każdego apartamentu – wylicza. Wartością dodaną jest także to, że każdy apartament oddany zostanie do użytku z luksusowo wyposażonym wnętrzem, i to w bardzo atrakcyjnej cenie od 7.950 zł za m2.

Wszyscy, którzy w długi weekend planują wybrać się do Mielna, a myślą o własnym apartamencie nad morzem będą mogli zapytać o szczegóły inwestycji Dune i Rezydencja Park w biurze sprzedaży inwestycji, które czynne będzie w godz. 11.00 -18.00 w centrum Mielna (ul. Piastów 1A/E). Już teraz szczegóły można obejrzeć też na stronie internetowej www.mielno-dune.pl

Informacje o inwestorze:
Mielno Holding - Firmus Group jest grupą spółek z kapitałem norweskim działających w sektorze dewelopersko-inwestycyjnym na rynkach Polski, Norwegii i Francji. Na przestrzeni ostatnich lat grupa kupiła i przystosowała na potrzeby budownictwa mieszkaniowego i usługowego ponad 400 000 m2 gruntu graniczącego z plażą. Posiadane przez Mielno Holding - Firmus Group nieruchomości to jedne z największych prywatnych własności zlokalizowanych przy samej plaży wzdłuż całej linii wybrzeża w Polsce.

Inwestor zrealizował wiele projektów nieruchomości wakacyjnych w Norwegii i Francji.
W Polsce Mielno Holding - Firmus Group oddał do użytku prestiżowy projekt apartamentowy Mielno Tarasy. Na przełomie czerwca i lipca zostanie oddana do użytku Rezydencja Park, czterokondygnacyjny budynek zlokalizowany zaledwie 200 m od morza, w którym znajdzie się 12 apartamentów. Z końcem kwietnia rozpoczęła się budowa luksusowego apartamentowca Dune, położonego przy samej plaży i promenadzie nadmorskiej.

W planach inwestora znajduje się także ogromny projekt Beatch City – największy plan inwestycyjny na polskim wybrzeżu, w ramach którego na 36 ha nieruchomości z 2,5 km dostępem do plaży znajdzie się wieżowiec, apartamentowce, hotele, lokale handlowe i usługowe, restauracje i port jachtowy. Drugi ogromny kompleks planowany jest przez inwestora na terenach położonych przy południowej części jeziora Jamno w Mielnie.

W sąsiedniej gminie Będzino firma wybuduje także pole golfowe uzupełnione poprzez Resort Hotel oraz inwestycje z rynku rezydencji.

źródło: PR


Dodaj do:   Dodaj do gwar   Dodaj do linkr   Dodaj do del.icio.us   Dodaj do wykop

inwestycje budowlane informacje budowlane budownictwo Apartamenty Dune apartamenty Dune

Zobacz także...

Techniki alpinistyczne w budownictwie. Poznaj możliwości, które dają!

2020-08-13

Techniki alpinistyczne w budownictwie. Poznaj możliwości, które dają!

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu budowanie czegokolwiek na wysokości było dużym wyzwaniem. Dziś jest naprawdę wiele możliwości, by zapewnić skuteczne pięcie się budynków w górę. więcej...

Sklep budowlany online – o czym warto pamiętać przy zakupach

2019-03-22

Sklep budowlany online – o czym warto pamiętać przy zakupach

Czy kupujesz materiały budowlane online? Wiele osób się tego obawia ponieważ boi się problemów z odsyłaniem towaru, pomyłek przy wymiarach itp. Mamy też obawy, że dokonamy złego wyboru nie widząc produktu z bliska. Na szczęście wiele tych problemów jest dziś już nieaktualnych. Warto kupować materiały budowlane online, bo jest to obecnie bezpieczna i szybka metoda zakupów, a w wielu przypadkach nawet lepsza niż na miejscu w sklepie. więcej...

Dobra hurtownia na wagę złota, czyli dlaczego kontakt ze specjalistą ma kluczowe znaczenie?

2016-12-06

Dobra hurtownia na wagę złota, czyli dlaczego kontakt ze specjalistą ma kluczowe znaczenie?

W dobie sprzedaży internetowej mogłoby się wydawać, że sprzedaż tradycyjna odchodzi w zapomnienie – zwłaszcza w kontekście wygody, szybkości realizacji zamówienia czy ogólnego trendu przenoszenia wszelkiej aktywności w sferę on-line. Jednak aktualna sytuacja hurtowni budowlanych wskazuje na coś zupełnie innego. Dlaczego klienci wolą zakupy w sklepach stacjonarnych? więcej...

Polak buduje dom tradycyjnie – Raport o budowie domów w 2015 roku

2016-04-19

Polak buduje dom tradycyjnie – Raport o budowie domów w 2015 roku

Średni, murowany dom na wsi, za mniej niż pół miliona, zbudowany na kredyt, jako spełnienie marzeń. Taki jest statystyczny polski dom, według Oferteo.pl. Badania portalu podsumowujące rok 2015 pokazują, że większość trendów trzyma się mocno od lat, a nowinki są jeszcze mało popularne. więcej...

Energooszczędność i styl – jak to połączyć?

2016-02-03

Energooszczędność i styl – jak to połączyć?

Standardy budownictwa energooszczędnego dyktowane normami prawa unijnego i polskiego w dużym stopniu determinują założenia projektowe, a w konsekwencji wygląd inwestycji. Wbrew obiegowym opiniom forma jednorodzinnego domu niskoenergetycznego nie musi odbiegać od tradycyjnych modeli. Jak zatem może wyglądać energooszczędny dom przyszłości? więcej...