budowlane24h.plbudowlane24h.pl

Dodaj wpis do katalogu

Idź do katalogu

Regulamin


?>

Tańsze mieszkania, preferencyjne kredyty na targach mieszkaniowych

2011-05-19

Wszystkie dostępne na rynku oferty deweloperów i  banków, propozycje agencji nieruchomości, pośredników finansowych i firm z branży wyposażenia wnętrz, Targowy Kredyt Mieszkaniowy i wiele innych atrakcji ułatwiających zakup wymarzonych czterech kątów będzie czekało na Państwa 21 i 22 maja 2011 roku na Targach Mieszkaniowych tabelaofert.pl w Hali Orbita we Wrocławiu.

Zdobyte doświadczenie i zmieniający się rynek sprawił, że organizator targów – firma redNet Media stała się doradcą mieszkaniowym. Dzięki współpracy z wieloma podmiotami w branży nieruchomości i finansów, co sezon przygotowuje nowe programy edukacyjne, sprzedażowe i lojalnościowe.

– Nasze targi nie są kanałem dystrybucji informacji, ale mają za zadanie pomóc Państwu dokonać konkretnych, najlepszych wyborów mieszkaniowych i kredytowych – mówi Magdalena Serwatko, prezes Zarządu redNet Media. – Nie pozwolimy, abyście wyszli od nas z mętlikiem w głowie. Doradzimy tak, abyście świadomie dokonali zakupu mieszkania i dostali najlepszą ofertę jego finansowania.

Już przed wejściem na tereny wystawiennicze odwiedzający targi będą mogli skorzystać z porad.  Aby ułatwić wybór nieruchomości do zamieszkania zorganizowaliśmy Informację Mieszkaniową, gdzie doradca z ogólnopolskiego serwisu nieruchomości tabelaofert.pl, odpowie na pytania: kto, co, gdzie, w jakim standardzie, terminach i za ile oferuje oraz na którym stoisku można go znaleźć. Tu też każdy odwiedzający otrzyma Katalog Mieszkaniowy i Atlas Inwestycji Wakacyjnych.

Specjalnie dla zwiedzających, firmy posiadające w swej ofercie mieszkania gotowe do odbioru, jak i te z planowanych inwestycji, przygotowują specjalne rabaty i promocje. Dla wszystkich klientów, którzy zdecydują się na zakup mieszkania podczas targów ATC Development przygotowało wyjątkową ofertę – weekend SPA w Pałacu Wojanów. Promocja dotyczy wszystkich oferowanych mieszkań. Na stoisku ATC Development będzie można również nabyć wybrane mieszkania 2-pokojowe już za 5.500 zł za mkw. Milart proponuje mieszkania w  inwestycji przy ul. Kokosowej we Wrocławiu w cenie od 3.990 zł netto za mkw., a BNM Development specjalnie na targi obniża cenę mkw. na wybrane lokale do 3.300 zł. Firma Temar, która właśnie obchodzi 20-lecie proponuje rabat do 20%. PROFIT

Development daje miejsce postojowe gratis, Centauris – 5 % rabatu na wybrane mieszkania, a PBO Dach Bud Sp. z o.o. w ramach wiosennej promocji będzie oferowała mieszkania w inwestycji przy ul. Wejherowskiej w promocji bez VAT oraz przy ul. Gorlickiej od 5.500 zł brutto za mkw. 12 Development Sp. z o.o. zaprasza natomiast na swoje stoisko w celu wynegocjowania rabatu.

– Korzystajcie Państwo z tych promocji, bo tylko na naszych targach można nabyć nieruchomości na najlepszych w sezonie wiosennym warunkach – zachęca prezes Serwatko. – Takich cen i gratisów nie otrzymacie w żadnym biurze sprzedaży. Takiej szansy na zakup tańszego mieszkania nie można przeoczyć.

Poszukujących kredytu zapraszamy na stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Przygotowana na nasze targi specjalna oferta kredytowa oparta jest na bardzo preferencyjnych warunkach i dopasowana do indywidualnych potrzeb i możliwości. Aby skorzystać z tego unikalnego produktu bankowego należy udać się na stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Tam nasi doradcy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji.

Tradycyjnie już podczas Targów Mieszkaniowych tabelaofert.pl odbędą się bezpłatne warsztaty „7 kroków do własnego M”, dzięki którym załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania czy domu nie będzie problemem. Prawnicy opowiedzą m.in. o umowie przedwstępnej, akcie notarialnym oraz prawach i obowiązkach kupującego i sprzedającego, finansiści wskażą na co zwrócić uwagę wybierając kredyt mieszkaniowy, specjaliści z branży nieruchomości rozwieją wszelkie dylematy dotyczące wyboru – rynek pierwotny czy wtórny, a doradcy ubezpieczeniowi  poradzą jaką polisę wykupić, aby czuć się bezpiecznie we własnym domu. Planowane jest również spotkanie z architektem wnętrz, który podpowie jak urządzić mieszkanie i dom, tak aby czuć się w nim komfortowo. Dodatkowo tylko we Wrocławiu odbędzie się prezentacja na temat nowych możliwości Internetu w nieruchomościach. Uczestnicy warsztatów „7 kroków do własnego M” otrzymają przewodnik o tym samym tytule, w którym krok po kroku doradzamy jak kupić mieszkanie lub dom, na co uważać i jak dokonać najlepszego zakupu nieruchomości. 

Gdy pogłębicie Państwo swoją wiedzę i dokonacie rezerwacji lub zakupu mieszkania  czy domu, zapewne będziecie chcieli je urządzić. A może już macie mieszkanie i planujecie jego remont? Wszystko co będzie do tego potrzebne znajdziecie w na stoiskach oferujących elementy do wykończenia i wyposażenia.

Nie lada atrakcję przygotowuje Bank Zachodni WBK. Wszyscy uczestnicy Targów Mieszkaniowych tabelaofert.pl będą mogli nieodpłatnie zrobić sobie fotograficzny portret rodzinny w specjalnie zaaranżowanym atelier fotograficznym imitującym wnętrze wymarzonego mieszkania. Portrety wykonywane w Studiu Fotografii Rodzinnej Banku Zachodniego WBK będą robione w oparciu o dwa różne plany zdjęciowe przy wykorzystaniu oświetlenia studyjnego. O wysoką jakość wykonywanych prac zadba zespół specjalistów składający się m.in. z profesjonalnego fotografa i makijażystki. Zdjęcia będzie można odbierać już po kilkunastu minutach od ich wykonania na stoisku Banku Zachodniego WBK. Dla wszystkich, którzy będą chcieli otrzymać cyfrową wersję portretu stworzono stronę internetową: www.studiofotografiirodzinnej.pl. Wystarczy wejść pod ten adres i podać kod otrzymany na stoisku, aby ściągnąć swoje zdjęcie w wersji elektronicznej.

Na IV Dolnośląskich Targach Mieszkaniowych tabelaofert.pl  nie zabraknie  też miejsca zabaw dla dzieci. W Targowym Przedszkolu, rodzice będą mogli pozostawić swe pociechy pod okiem wykwalifikowanych pracowników i spokojnie przechadzać się po stoiskach czy napić kawy
w Kawiarence Targowej.

Mecenasem Targów jest: Dom Development S.A. Patronat Honorowy nad targami sprawuje: Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk i Polski Związek Firm Deweloperskich.

Po więcej informacji i bezpłatny e-bilet na każdą edycję naszych targów zapraszamy na naszą stronę internetową www.targi.tabelaofert.pl.

Katarzyna Mejer

 
Źródło: PR

Dodaj do:   Dodaj do gwar   Dodaj do linkr   Dodaj do del.icio.us   Dodaj do wykop

Wrocław targi mieszkaniowe targi

Zobacz także...

Schöck zaprasza na targi BAU 2017!

2016-12-13

Schöck zaprasza na targi BAU 2017!

Od 16 do 21 stycznia 2017 w Monachium odbywać się będą targi BAU – największa światowa impreza targowa z branży architektury, materiałów i systemów budowlanych. Odwiedzający targi będą mieli okazje spotkać się z przedstawicielami firmy Schöck, która po raz kolejny zaprezentuje swoje rozwiązania. więcej...

Warsaw Build 2016 – bogaty program spotkań branży budowlanej!

2016-10-13

Warsaw Build 2016 – bogaty program spotkań branży budowlanej!

IV Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2016, odbędą się w dniach 16-18 listopada w EXPO XXI Warszawa. W programie spotkania eksperckie, dyskusje i konferencje, poświęcone m.in. ekologicznym trendom w budownictwie i najnowszym technologiom projektowym. więcej...

Program targów China Homelife Show 2016

2016-05-24

Program targów China Homelife Show 2016

CHINA HOMELIFE SHOW CHINA MACHINEX Termin: 07-09.06.2016 r. Godziny otwarcia targów: w dniach 07-08.06. br. od godz. 10.00 do 17.00 w dniu 09.06.br. od godz. 10.00 do 15.00 więcej...

Międzynarodowe Targi Aqua-Therm Warsaw po raz drugi w Polsce

2016-02-24

Międzynarodowe Targi Aqua-Therm Warsaw po raz drugi w Polsce

Już po raz drugi odbędą się w Polsce Międzynarodowe Targi Aqua-Therm Warsaw. Wydarzenie jest kontynuacją światowych spotkań profesjonalistów branży HVAC, instalacji sanitarnych i basenów, które zadebiutowały w Warszawie ubiegłej jesieni. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach od 16 do 18 listopada 2016 r. w Warszawskim Centrum Expo XXI. więcej...

Jesienna edycja SCF 2015 już za nami!

2015-09-23

Jesienna edycja SCF 2015 już za nami!

Wrzesień, jak co roku, obfituje w szereg wydarzeń ważnych dla branży nieruchomości komercyjnych. Rosnąca popularność e-zakupów oraz nowe formaty i funkcje centrów handlowych sprawiają, że spotkania w tym obszarze zdają się budzić wiele emocji, przyciągając liczne grono zainteresowanych. Potwierdzeniem może być tutaj jesienna edycja Shopping Center Forum 2015, która zgromadziła 346 przedstawicieli najemców, prawie 60 wystawców i ponad 1467 uczestników. więcej...