Praskie Centrum KONESER, ul. Ząbkowska 27/31

WSTĘP WOLNY!!!

Mecenas Targów: BBI Development

Partner Targów: ASBUD

II Partner Targów: Osiedle Begonii

8 i 9 marca 2014 roku odbędzie się pierwsza edycja Praskich Targów Nieruchomości. Na ten specjalny targowy weekend w Centrum Praskim Koneser wystawcy przygotowują specjalne oferty, rabaty i promocje, a organizator moc atrakcji ułatwiające zakup własnego „M” i umilających czas spędzony na targach.

Tylko na Praskich Targach Nieruchomości będzie można poznać aktualną ofertę deweloperów z Pragi i okolic, nabyć nieruchomości w specjalnych cenach oraz skorzystać z preferencyjnych warunków ich kredytowania. Targi w Centrum Praskim KONESER to jedyna okazja spotkania się z przedstawicielami firm deweloperskich, które nie pokazuję się na żadnych innych targach w Warszawie. Chcesz kupić mieszkanie lub dom na Pradze Południe, Pradze Północ, Wawrze lub Targówku – przyjdź na jedyne w stolicy Dzielnicowe Targi Nieruchomości!

TARGOWE ATRAKCJE:

ULGA MIESZKANIOWA

Tylko na Dzielnicowych Targach Nieruchomości masz szansę uzyskać Ulgę Mieszkaniową. Oprócz rabatu, który można wynegocjować przy zakupie nieruchomości, deweloper, który przystąpił do targowego programu Ulga Mieszkaniowa ma obowiązek zwrotu kosztów aktu notarialnego poniesionego przez Ciebie przy zawieraniu umowy deweloperskiej. Aby skorzystać z Praskiej Ulgi Mieszkaniowej należy zarejestrować się na www.targipraskie.pl, przyjść na targi i odebrać w biurze organizatora potwierdzenie rejestracji wraz z listą deweloperów biorących udział w promocji. Warunkiem skorzystania z ulgi jest zawarcie umowy z deweloperem w terminie 14 dni od dnia rozpoczęcia targów i zrealizowanie transakcji w uzgodnionym terminie.

TARGOWY KREDYT HIPOTECZNY

Jeśli poszukujesz finansowania nieruchomości, to koniecznie musisz odwiedzić stoisko Targowego Kredytu Hipotecznego. Tylko tu masz szansę na preferencyjne warunki i produkt bankowy dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb i oczekiwań. Aby z niego skorzystać wystarczy, że porozmawiasz z doradcą Kredyt Park, który dołoży wszelkich starań, aby spośród ofert banków wybrać dla Ciebie najtańszy kredyty na mieszkanie, dom czy działkę i ułatwi załatwienie wszelkich formalności. Doradca nie tylko odpowie na pytania dotyczące wyboru waluty czy banku, ale też przedstawi ofertę uwzględniającą wszystkie koszty kredytu i wybierze najbardziej opłacalne rozwiązanie.

CENTRUM INFORMACJI MdM

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób chcących skorzystać z rządowego programu Mieszkanie dla Młodych przygotowujemy z ekspertami kredytowymi specjalne centrum informacji. Dowiesz się tu: jakie warunki trzeba spełniać żeby skorzystać z programu MdM, jakie domy i mieszkania będą objęte programem dopłat, jakiego dofinansowanie możesz się spodziewać, czy program działa na rynku pierwotnym i wtórnym oraz czy korzystając z programu MdM będziesz mógł korzystać z innych ulg i jakich. 

BEZPŁATNE PORADY ARCHITEKTA

Podczas Piaseczyńskich Targów Nieruchomości będzie można uzyskać bezpłatne porady w zakresie zmian lokatorskich i aranżacji wnętrz. Architekt Maciejka Peszyńska-Drews ze Strefy Dobrego Wnętrza QUBATURA odpowie na wszelkie pytania dotyczące układu funkcjonalnego domu czy mieszkania oraz pomoże rozplanować meble i instalacje, zgodzie z indywidualnymi potrzebami każdego klienta.

BEZPŁATNE PORADY PRAWNE

Na targach będzie również do Waszej dyspozycji prawnik Marcin Kramek, którego będziecie mogli zapytać o to na co zwrócić uwagę w umowie deweloperskiej i jakich zapisów się wystrzegać.

BEZPŁATNA TABLICA OGŁOSZEŃ

To miejsce dla osób prywatnych, które chciałby sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość. Możesz przyjść z gotowym ogłoszeniem albo bezpośrednio na targach przygotować anons i zawiesić go na specjalnej tablicy. Twoje ogłoszenie zupełnie bezpłatnie będzie docierało do odwiedzających targi – potencjalnych nabywców, sprzedawców lub najemców mieszkań, domów czy działek.

MIESZKANIA LAST MINUTE

To kolejny produkt targowy ułatwiający sprzedaż, kupno lub najem osobom prywatnym. Chcesz pokazać swoją ofertę zwiedzającym, nie czekaj i zamieść ogłoszenie w serwisie www.mieszkanialastminute.pl już dziś. Dzięki nam dotrzesz do szerokiego grona odbiorców zupełnie bezpłatnie, gdyż za dodawania ogłoszeń nie pobieramy żadnych opłat.

KĄCIK MALUCHA

Planując odwiedzenie targów nie musisz już zastanawiać się nad tym, co zrobić ze swoją pociechą. Pomyśleliśmy również o naszych najmłodszych gościach. Kącik Malucha to miejsce, w którym dzieci spędzą miło czas bawiąc się, malując, biorąc udział w grach i zabawach. Pozostaw dziecko pod profesjonalną opieką, a sam udaj się na poszukiwanie wymarzonego „M”.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *