Prace przy rozbudowie centrum outlet FACTORY Warszawa Ursus zbliżają się do półmetka. Na miejscu działają dwa dźwigi wieżowe. W 90% gotowy jest wykop pod nowy budynek główny z parkingiem podziemnym. FACTORY Ursus jest w pełni dostępne dla klientów, mimo prowadzonych prac.

Prace na placu budowy są już bardzo zaawansowane. Robotnicy w 70% uporali się z płytą denną podziemnego garażu nowego centrum. Obecnie betonowane są słupy i stropy podziemnej konstrukcji. Na budowie działają dwa dźwigi wieżowe wysokości 15 metrów, o ramionach długości 50 metrów. Wykop pod budynek główny z garażem został już prawie ukończony – robotnikom pozostało ok. 10 /% prac.

FACTORY Warszawa Ursus zostanie oddane klientom w nowej formie za rok – jesienią 2015 roku. Centrum zostanie powiększone o dodatkowe 6 000 m² powierzchni handlowej, 30 nowych sklepów
i ponad 500 dodatkowych miejsc parkingowych.

Dotychczasowe przestrzenie FACTORY Ursus również zostaną gruntownie zmodernizowane,
z nowoczesnym wystrojem wnętrz, lepszym oświetleniem i ekspozycją witryn. Pojawią się nowe marki, jak: Rossmann, Giacomo Conti, Volcano, Geox, Digel, Gabor czy Hi-Tec.

Centrum outlet FACTORY Ursus zostanie otwarte w nowej formie dla klientów jesienią 2015 roku. Dzisiaj, mimo prowadzonych prac budowlanych, działa bez zmian- w stałych godzinach otwarcia.

Należące do Grupy NEINVER – FACTORY Warszawa Ursus to pierwsze centrum outlet w Polsce, powstałe w 2002 roku w południowo- zachodniej części miasta. Od początku cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród klientów Warszawy i okolicznych miejscowości. Prowadzona właśnie rozbudowa ma sprzyjać utrzymaniu silnej pozycji centrum na rynku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *