budowlane24h.plbudowlane24h.pl

Dodaj wpis do katalogu

Idź do katalogu

Regulamin


?>

Ruszyła budowa Osiedla Gama

2015-11-12

Spółka Unidevelopment S.A. otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę Osiedla Gama na warszawskim Targówku. Przy ul. Kondratowicza powstanie 127 mieszkań oraz ponad 4 tys. m2 powierzchni handlowo – usługowych. Projekt przygotowany przez pracownię JEMS Architekci wyróżnia elegancka bryła, kameralny charakter oraz dostęp do rozwiniętej infrastruktury miejskiej. Zaledwie 150 m od osiedla, przy Urzędzie Dzielnicy, planowana jest stacja II linii metra.

Gama powstanie w sercu Targówka - przy ulicy Kondratowicza 37. Spośród okolicznych osiedli będzie wyróżniać się kameralnym charakterem oraz elegancką, stonowaną stylistyką, której indywidualnego charakteru nadadzą zewnętrzne krużganki. Wejście do części mieszkalnej prowadzić będzie przez przestronne lobby. Oprócz tego w inwestycji planowane są inne udogodnienia np. monitorowane pomieszczenie do przechowywania i serwisowania rowerów oraz ładnie zagospodarowane wewnętrzne patio.

Na osiedlu powstanie 127 mieszkań o powierzchniach od 30 do 94 m2. Ich ceny zaczynają się już od 6 940 zł za m2. Niezależnie od metrażu będą one wyróżniały się funkcjonalnym, przemyślanym układem wnętrz. W podziemnych garażach budynków powstanie również 205 miejsc parkingowych.

Gama jest propozycją skierowaną szczególnie do klientów poszukujących dużego komfortu mieszkania. W ofercie, którą wprowadziliśmy na rynek, odpowiednie lokale mogą znaleźć dla siebie zarówno single czy pary, jak i rodziny z dziećmi, które cenią połączenie kameralnego charakteru inwestycji z korzyściami płynącymi z życia w rozwiniętej części miasta. W Warszawie jest coraz mniej lokalizacji, które pozwalają na realizację projektów spełniających takie oczekiwania. Gama będzie osiedlem, które pod kątem atrakcyjnego położenia i dostępu do infrastruktury wyróżni się spośród okolicznych inwestycji. Wierzę, że ta oferta zostanie doceniona przez klientów, dla których wygoda ma znaczenie.” - mówi Zbigniew Gościcki, Prezes Zarządu Unidevelopment S.A.

 

Autobusy i tramwaje, a w przyszłości również metro

Nazwa inwestycji symbolizuje miedzy innymi szerokie możliwości, jakie na co dzień stwarza lokalizacja. Jest tu m.in. łatwy dostęp do wielu połączeń komunikacji miejskiej. Niemal na wyciągniecie ręki są przystanki autobusowe, a nieco dalej - przy ul. Rembielińskiej - również tramwajowe. W odległości 150 m od budynku, przy Urzędzie Dzielnicy Targówek, planowana jest stacja II linii metra. Samochodem można łatwo przedostać się stąd do najważniejszych warszawskich arterii, łączących tę część miasta z innymi dzielnicami i trasami wylotowymi ze stolicy.

Równie ważna będzie dostępność wielu usług potrzebnych w codziennym życiu. Dla rodzin z dziećmi istotnym elementem okażą się zapewne okoliczne przedszkola i szkoły. W razie potrzeby w pobliżu znajdują się również placówki medyczne, banki oraz wiele punktów usługowo-handlowych. Są tu także: Urząd Dzielnicy Targówek, Mazowiecki Szpital Bródnowski, czy posterunek Policji. Po przeciwległej stronie ulicy Kondratowicza, rozciąga się Park Bródnowski, który idealnie nadaje się do odpoczynku na świeżym powietrzu. Znajdują się w nim place zabaw, boiska do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej oraz ścieżki rowerowe. W parku odbywa się też wiele wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Osoby preferujące dłuższe spacery lub wycieczki rowerowe do swojej dyspozycji będą miały położony niedaleko Lasek Bródnowski.

Lokalizacja dogodna dla przedsiębiorców

Planowana, łączna powierzchnia lokali usługowych znajdujących się na parterze i na pierwszym piętrze budynku wyniesie 4 tys. m2. Osiedle Gama będzie bardzo atrakcyjnym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej, dzięki dogodnej lokalizacji w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej i dużym potencjałem klientów.

Unidevelopment S.A. planuje przekazanie klientom lokali na Osiedlu Gama w I kwartale 2017 roku. Więcej informacji o ofercie można uzyskać na stronie www.osiedlegama.pl oraz w biurze sprzedaży przy ul. Kondratowicza 37. Generalnym wykonawcą rozpoczętej właśnie inwestycji jest Unibep S.A.

***********

Unidevelopment S.A. jest deweloperem o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego Warszawy i Poznania. Firma posiada również doświadczenie w realizacji powierzchni komercyjnych. Unidevelopment należy do notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupy Unibep. Jest także członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego.

Dodaj do:   Dodaj do gwar   Dodaj do linkr   Dodaj do del.icio.us   Dodaj do wykop

Osiedla Gama mieszkania inwestycje Unidevelopment

Zobacz także...

Własny loft – jak osiągnąć ten cel?

2020-08-18

Własny loft – jak osiągnąć ten cel?

Klimat loftów to jeden z najsilniejszych trendów wnętrzarskim ostatnich lat. Czy jest on dostępny tylko dla szczęśliwych posiadaczy takich mieszkań? Zdecydowanie nie! Sprawdź, jak za pomocą kilku sztuczek odtworzyć go u siebie. Warto również pamiętać, że najlepsze agencje nieruchomości mają w swoich ofertach także tego typu mieszkania. więcej...

Wynajem mieszkań na doby - zalety i wady

2020-08-17

Wynajem mieszkań na doby - zalety i wady

Jeżeli wynajem noclegu w pensjonatach, hotelach i innych tego typu miejscach nie jest satysfakcjonujący. Warto zastanowić się nad wynajęciem mieszkania na doby, dzięki czemu będzie można poczuć się w nim jak w domu. więcej...

Jak wybrać nowe i dobre inwestycje deweloperskie w Trójmieście?

2020-07-09

Jak wybrać nowe i dobre inwestycje deweloperskie w Trójmieście?

Północ Polski jest niezwykle atrakcyjną lokalizacją nie tylko pod względem turystycznym, ale również mieszkaniowym. Od kilku już lat na terenie województwa pomorskiego powstają liczne inwestycje deweloperskie w Trójmieście, które swoją nowoczesnością zachęcają potencjalnych mieszkańców do zakupu mieszkania. więcej...

Jak skutecznie promować mieszkania

2017-06-05

Jak skutecznie promować mieszkania

Jaką formę komunikacji marketingowej deweloperzy uważają za najbardziej efektywną? Jakie działania reklamowe przynoszą najlepszy skutek w przypadku sprzedaży mieszkań? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl więcej...

Gdzie po mieszkanie pod wynajem

2017-02-08

Gdzie po mieszkanie pod wynajem

Co deweloperzy mają do zaoferowania osobom inwestującym w mieszkania na wynajem? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl więcej...