Najważniejsza toruńska inwestycja zaprezentuje się podczas tegorocznych targów „Invest-TOR” 2011. Seminarium, spotkania z pracownikami BRPM, MZD i firmy Strabag oraz ekspozycja dwóch makiet – to wszystko już w najbliższy weekend!

Kujawsko-Pomorskie Targi Inwestycyjne „Invest-TOR” organizowane są w toruńskim Centrum Targowym „PARK” już od 2008 roku i są największym wydarzeniem branżowym w regionie. Co roku biorą w nich udział przedsiębiorstwa z branży inwestycyjnej i deweloperskiej. Prezentowane są projekty specjalnych stref ekonomicznych i parków technologicznych oraz plany inwestycyjne miast, gmin i regionów. W tegorocznej edycji nie mogło zatem zabraknąć nowego mostu drogowego – projektu ważnego dla inwestorów, władz, mieszkańców Torunia i regionu.

Największa toruńska inwestycja była już obecna podczas ubiegłorocznej edycji targów. Zaprezentowano wówczas trójwymiarową makietę trasy mostowej i przekazano najważniejsze informacje o inwestycji. Już wtedy stoisko projektu mostowego przyciągnęło tysiące zainteresowanych Torunian, mimo że dopiero przygotowywaliśmy się do rozpoczęcia budowy. Na targi zawitali nie tylko inwestorzy, ale też zaciekawieni mieszkańcy miasta.

Podczas tegorocznych targów zaprezentujemy aż dwa trójwymiarowe modele: makietę trasy mostowej wraz z drogami dojazdowymi oraz makietę mostu. Do gości targów trafią ulotki informujące o utrudnieniach w ruchu.

Pierwszego dnia targów odbędzie się konferencja, na której jednym z tematów będzie „Znaczenie inwestycji mostowej dla miasta Torunia i regionu”. Projekt mostowy będzie częścią konferencji otwierającej targi, która rozpocznie się 26 marca o godz. 11.00.

Targi inwestycyjne to tylko jedno z tegorocznych wydarzeń, na których prezentowany będzie projekt mostowy. Most zawita również, tak jak w ubiegłym roku, na doroczne czerwcowe Święto Miasta.

źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *