Poznańska firma deweloperska Nickel Development zaplanowała na najbliższą sobotę, 14 maja 2016 r. dzień otwarty na terenie swojego bestsellerowego Osiedla Botaniczna. Lody, kawa i… rowery – to część atrakcji przygotowanych dla odwiedzających. Wizyta będzie interesująca zarówno nie tylko dla potencjalnych mieszkańców, ale również dla inwestorów i przedsiębiorców.

Mimo dużej popularności utrzymującej się praktycznie od rynkowej premiery Osiedla Botaniczna, w jego pierwszym etapie pozostało kilka mieszkań dostępnych do kupienia i odbioru „od ręki”. Dzień otwarty będzie świetną okazją, aby dokładnie obejrzeć je i skorzystać ze specjalnej oferty, jaką przygotował deweloper.

Pierwszy etap jest w 100 procentach ukończony. Już w marcu część mieszkańców nowego osiedla odebrała swoje klucze i niedługo rozpoczną się liczne przeprowadzki. Równocześnie trwają rozpoczęte niedawno prace nad budową drugiego etapu osiedla. Odwiedzający inwestycję podczas dnia otwartego będą mieli okazję porozmawiać z pracownikami biura sprzedaży dewelopera i zasięgnąć szczegółowych informacji dotyczących właśnie nowej części osiedla.

Deweloper przygotował na ten dzień specjalny poczęstunek – lody oraz aromatyczną kawę. Smaku całej imprezie dodaje możliwość przejażdżki rowerowej nad Rusałkę. Osobiście będzie można przekonać się jak niewiele potrzeba, aby cieszyć się aktywnym wypoczynkiem w otoczeniu zieleni terenów rekreacyjnych wkoło jeziora. Od skraju osiedla do najbliższego brzegu popularnego poznańskiego akwenu jest bowiem niecałe 400 m. Z kolei najmłodsi uczestnicy wydarzenia na terenie Osiedla Botaniczna będą mogli sprawdzić się w grach na interaktywnej planszy.

Wiemy dobrze, że dzień otwarty to najlepsza okazja do tego, aby spędzić na terenie inwestycji nieco więcej czasu i bez pośpiechu, ze spokojem obejrzeć wszystko to, co nas interesuje – mówi Marek Suszczyński, specjalista ds. sprzedaży w Nickel Development. – Dlatego zadbaliśmy o odpowiednią oprawę sobotniego spotkania, aby odwiedzający nas klienci mogli wspólnie z rodzinami miło spędzić ten czas – dodaje.

Gwoździem programu będzie prezentacja mieszkania pokazowego w standardzie oferowanym przez Nickel Development w ramach usługi wykończenia pod klucz. Jest ono wykończone w miejskim stylu, odpowiadającym charakterowi Osiedla Botaniczna. W funkcjonalnie zagospodarowanym wnętrzu znajdziemy rozpoznawalne elementy aranżacji wnętrz autorstwa Izabeli Januchowskiej, projektantki Nickel Development. To przede wszystkim dużo jasnej przestrzeni, nowoczesna linia wykończenia i minimalizm podkreślony wesołymi dodatkami. Z projektantką można będzie porozmawiać podczas dnia otwartego i dowiedzieć się, jakie możliwości daje oferowana przez dewelopera usługa wykończenia pod klucz.

Z kolei z myślą o inwestorach i przedsiębiorcach Nickel Development przygotował prezentację swoich nieruchomości komercyjnych. To lokale usługowo-handlowe zlokalizowane na poziomie zerowym pierwszego etapu inwestycji. W ofercie rodzinnej firmy deweloperskiej inwestorzy znajdą siedem lokali przeznaczonych na biznes usługowy lub mały handel, oraz po jednym lokalu specjalnie przygotowanym z myślą o gastronomii oraz supermarkecie.

Nowo powstające Osiedle Botaniczna będzie miało spory wkład w rozwój tej części miasta. Zgodnie z szacunkami dewelopera do 398 mieszkań, które docelowo powstaną, wprowadzi się ponad 1,2 tys. osób.

Obecna infrastruktura społeczna tego rejonu miasta nie jest dostatecznie rozwinięta, aby zaspokoić wszystkie potrzeby nowych mieszkańców. To sprawia, że Osiedle Botaniczna może stać się łakomym kąskiem dla przedsiębiorców, którzy będą chcieli przenieść swój biznes do jednego z tutejszych lokali komercyjnych – mówi Agata Olszyńska, dyrektor sprzedaży i marketingu Nickel Development. – To samo dotyczy osób, które rozważają inwestycję w lokal handlowy pod najem. Zgodnie z naszymi wyliczeniami, taka inwestycja może przynieść około 8-procentową roczną stopę zwrotu, co z pewnością zachęci osoby, które mają wolne zasoby i zdają sobie sprawę z niskiego oprocentowania obecnie oferowanych produktów finansowych – podsumowuje Olszyńska.

Dzień otwarty odbędzie się na terenie pierwszego etapu Osiedla Botaniczna i potrwa od 10:00 do 15:00. Dojazd na miejsce imprezy będzie najwygodniejszy od strony ul. Św. Wawrzyńca. Odwiedzający, którzy będą docierać na osiedle od strony ul. Botanicznej, również powinni udać się w tamtą stronę. Szczegóły dotyczące eventu znajdują się na stronie internetowej inwestycji www.botaniczna.com oraz na jej profilu facebookowym.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *