Nowoczesna architektura, przestronne pomieszczenia, funkcjonalny podział przestrzeni, a do tego duże okna, zielone tarasy i swoboda aranżacji – dwupoziomowy apartament. Któż nie chciałby w nim zamieszkać? To ciekawe rozwiązanie zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i świetna propozycja dla wykonawców wolnych zawodów czy pracowników prowadzących prywatne praktyki zawodowe w miejscu zamieszkania. Gdzie szukać takiej przestrzeni? Wymagający klient na pewno znajdzie ją na inwestycji Wschodnia 19.

Dwukondygnacyjne mieszkania mają wiele zalet. Do najważniejszych trzeba zaliczyć niepowtarzalne możliwości aranżacyjne, podział na strefę dzienną i nocną oraz większą swobodę podziału powierzchni w funkcjonalny sposób. Aktualnie na rynku mieszkaniowym jest zaledwie 5-10% takich propozycji. Jednak ich unikalny charakter powoduje, że zdobywają one serca coraz liczniejszej grupy osób.

Proponowany przez NCS-Bud dwupoziomowy apartamenty o powierzchni 80 i 90 mkw mieszczą się na czwartym i piątym piętrze budynku inwestycji Wschodnia 19. Architekci projektujący mieszkanie zadbali o jego funkcjonalny układ, przestronne pomieszczenia, jednocześnie dając klientowi swobodę indywidualnej aranżacji wnętrz. Co istotne kilka tarasów, których łączna powierzchnia wynosi około 40 mkw, mogą stać się zielonym pokojem domu. – Nasze apartamenty powstały z myślą o wygodzie wymagających klientów. Są one doskonałym rozwiązaniem dla rodzin, które chcą dzieciom zaaranżować przestrzeń mieszkalną na jednym z poziomów, a także dla osób pracujących w domu – podkreśla Jarosław Szkopek, przedstawiciel inwestora Wschodnia 19.

Gdy poszukuje się dwupoziomowego mieszkania w celach użytkowych, warto przyjrzeć się ofercie na obrzeżach miasta. Argumentów za tym przemawiających jest kilka. Po pierwsze, atrakcyjna i spokojna okolica to dobra oprawa dla firmy. Po drugie, konkurencyjna cena, która z pewnością jest niższa niż w centrum Poznania.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *