budowlane24h.plbudowlane24h.pl

Dodaj wpis do katalogu

Idź do katalogu

Regulamin


?>

Promocje deweloperów na święta

2011-12-09

Upusty cenowe, bony, dopłaty do kredytu – poznańscy deweloperzy rozpoczęli „wyprzedaże” nieruchomości. Większość tych inwestycji jest już gotowych i firmy chcą promocjami zachęcić niezdecydowanych klientów. Kupując teraz mieszkanie można zaoszczędzić średnio od 5 do prawie 20 tysięcy złotych.

Jak pokazują badania Głównego Urzędu Statystycznego, w okresie od stycznia do października br., o 21 proc. wzrosła liczba pozwoleń na budowę w stosunku do zeszłego roku. Co więcej, deweloperzy w październiku oddali do użytku o ponad 42 proc. więcej mieszkań niż w analogicznym okresie przed rokiem. Po części właśnie to generuje promocje cenowe na rynku pierwotnym. Poznańscy deweloperzy podkreślają, że chcą „zamknąć” gotowe już projekty i mieć kapitał na nowe inwestycje.

Promocja z „rodziną”

Na Osiedlu Kalinowym w podpoznańskiej Rokietnicy zostało zaledwie kilka wolnych, gotowych już mieszkań. Inwestor Kalbud Deweloper postanowił wprowadzić taką promocję cenową, aby klienci mogli skorzystać z nowych zasad programu Rodzina na Swoim. - Po zmianach, które wprowadził rząd, na rynku jest niewiele mieszkań, na zakup których można dostać kredyt z dopłatą - mówi Tomasz Wnuk, dyrektor ds. handlowych w firmie Kalbud Deweloper. - Dlatego też na Osiedlu Kalinowym obniżyliśmy cenę do takiego poziomu, w którym mieszkanie mieści się w programie Rodzina na Swoim - dodaje T. Wnuk. Promocyjne mieszkania znajdują się w budynku nr 16 i mają powierzchnie około 53 m. kw. Ich cena wynosi 180.000 zł brutto. Deweloper ma także inną świąteczną promocję - "Mieszkaj rok za darmo". Oferta jest limitowana i obowiązywać będzie do 15 stycznia 2012 roku. Każdy, kto w tym czasie kupi mieszkanie zarówno na Osiedlu Kalinowym w Rokietnicy jak i w kompleksie przy ul Grudzińskiego w Swarzędzu, przez 12 miesięcy nie płaci czynszu. Deweloper zrobi to za niego.

Promocję na mieszkania w ramach inwestycji Perła przy ul. Kosińskiego w Poznaniu wprowadziło Family House. Deweloper w ramach upustu, zdecydował się na mieszkania „bez VAT”. Ceny netto zmieniono na ceny brutto, co klientom może dać nawet 18 000 zł oszczędności i także kwalifikację do programu Rodzina Na Swoim.

Bony od dewelopera

Inną formę grudniowych obniżek obrała spółka Twoje M. - Każdy, kto odwiedzi nasze stoisko w Galerii Malta w Poznaniu lub weźmie udział w Dniu Otwartym 10 grudnia otrzyma bony rabatowe na zakup mieszkania w Plewiskach. Wartość kuponów wynosi 5 tys. zł. dla Osiedla Wiśniowego i 10 tys. w przypadku Osiedla Wiśniowego II - mówi Dorota Pallach, wiceprezes spółki Twoje M. Vouchery można odebrać również w dziale sprzedaży firmy, po wcześniejszym umówieniu spotkania.

Przy zakupie mieszkań w powstającej „Kamienicy za Teatrem” przy ul. Dąbrowskiego również można otrzymać rabat. Nickel Development, inwestor budynku, oferuje obniżkę na zakup dużych lokali, która wyniesie od 5 proc. i będzie rosła wraz z metrażem.

Firma Partner Nieruchomości natomiast uatrakcyjniła cennik mieszkań w inwestycjach na Zielińcu i w Kobylnicy. Ostatnie dwa dwupokojowe mieszkania w Willi Leśnej o powierzchni 69 m. kw. dostępne są z rabatami 9 i 18 tys. zł. Promocja obejmuje cztery lokale z najnowszej inwestycji Zielona Dolina w Kobylnicy. Cena metra kwadratowego wybranych lokali została obniżona z 4 500 do 3 900 zł brutto.

Nie tylko mieszkania zostały objęte promocjami przez poznańskich deweloperów. Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk wprowadziło promocję na działki budowlane w Łopuchowie, na skraju Puszczy Zielonka. - Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią spokój i bliskość natury. Zdecydowaliśmy się na promocję cenową ostatnich wolnych działek, wynoszącą od 85 zł brutto za m kw. - mówi Paweł Grzegorczyk, specjalista ds. marketingu Przedsiębiorstwa A.Grzegorczyk. Ponadto firma oferuje rabaty cenowe na inwestycję przy ul. Gospodarskiej w Poznaniu. Domy bliźniacze z działką sprzedaje w cenie od 477 tys. zł brutto. Deweloper kusi także nową ceną za domy bliźniacze w Kamionkach - od 359 tys. zł brutto.

Rabaty i promocje deweloperów zapewne przyciągną potencjalnych kupców, którzy chcieliby nabyć mieszkanie w okresie świątecznym. Obniżka ceny to doskonały magnes na wahającego się klienta oraz doskonałe wpisanie się w ideę świątecznych promocji.


Dodaj do:   Dodaj do gwar   Dodaj do linkr   Dodaj do del.icio.us   Dodaj do wykop

informacje budowlane inwestycje budowlane Kalbud Deweloper mieszkania

Zobacz także...

Własny loft – jak osiągnąć ten cel?

2020-08-18

Własny loft – jak osiągnąć ten cel?

Klimat loftów to jeden z najsilniejszych trendów wnętrzarskim ostatnich lat. Czy jest on dostępny tylko dla szczęśliwych posiadaczy takich mieszkań? Zdecydowanie nie! Sprawdź, jak za pomocą kilku sztuczek odtworzyć go u siebie. Warto również pamiętać, że najlepsze agencje nieruchomości mają w swoich ofertach także tego typu mieszkania. więcej...

Wynajem mieszkań na doby - zalety i wady

2020-08-17

Wynajem mieszkań na doby - zalety i wady

Jeżeli wynajem noclegu w pensjonatach, hotelach i innych tego typu miejscach nie jest satysfakcjonujący. Warto zastanowić się nad wynajęciem mieszkania na doby, dzięki czemu będzie można poczuć się w nim jak w domu. więcej...

Jak wybrać nowe i dobre inwestycje deweloperskie w Trójmieście?

2020-07-09

Jak wybrać nowe i dobre inwestycje deweloperskie w Trójmieście?

Północ Polski jest niezwykle atrakcyjną lokalizacją nie tylko pod względem turystycznym, ale również mieszkaniowym. Od kilku już lat na terenie województwa pomorskiego powstają liczne inwestycje deweloperskie w Trójmieście, które swoją nowoczesnością zachęcają potencjalnych mieszkańców do zakupu mieszkania. więcej...

Jak skutecznie promować mieszkania

2017-06-05

Jak skutecznie promować mieszkania

Jaką formę komunikacji marketingowej deweloperzy uważają za najbardziej efektywną? Jakie działania reklamowe przynoszą najlepszy skutek w przypadku sprzedaży mieszkań? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl więcej...

Gdzie po mieszkanie pod wynajem

2017-02-08

Gdzie po mieszkanie pod wynajem

Co deweloperzy mają do zaoferowania osobom inwestującym w mieszkania na wynajem? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl więcej...