Z ROCKWOOL kształtowanie spadków połaci dachowej jest szybkie i łatwe

 Podczas ocieplania powstających lub termomodernizowanych dachów płaskich prawidłowe wykonanie spadków połaci dachowej jest niezwykle ważnym elementem. Dla właściwego odprowadzenia wody z połaci dachowej konieczne jest odpowiednie zaprojektowanie Systemu Płyt Spadkowych. Z systemem DACHROCK SPS ze skalnej wełny ROCKWOOL, kształtowanie spadków dachów płaskich jest szybkie i łatwe. Dodatkowo doradcy ROCKWOOL na podstawie dostarczonej dokumentacji pomagają w zaprojektowaniu takiego rozwiązania.

Budynki tracą bardzo dużo ciepła przez nieocieplone lub nieprawidłowo ocieplone dachy. W przypadku nowopowstających budynków warto zadbać o odpowiednią termoizolację, która będzie trwała i nie straci swoich właściwości przez długie lata, już na wczesnym etapie budowy. Z kolei w przypadku już istniejących budynków warto zainwestować w termomodernizację dachu płaskiego, która pozwoli w znaczący sposób zmniejszyć koszty eksploatacji obiektu.

Co daje optymalny System Płyt Spadkowych?

W przypadku nowopowstających dachów płaskich i przy termoizolacji wykonywanej po wcześniejszym usunięciu starych warstw dachu ważne jest, aby wykonać spadki połaci dachowej. Optymalnym rozwiązaniem jest zastosowanie nowego Systemu Płyt Spadkowych DACHROCK SPS firmy ROCKWOOL. Płyty z wełny skalnej DACHROCK SP i KSP umożliwiają dowolne kształtowanie spadków z izolacji termicznej, odprowadzających wodę opadową z dachów płaskich. System DACHROCK SPS zapewnia mniejsze obciążenie stropu i lepszą izolacyjność cieplną przegrody. Dodatkowo maksymalnie ogranicza ryzyko powstawania mostków termicznych w dachu przez długie lata. Dla właściwego odprowadzenia wody z połaci dachowej szczególnie ważne jest optymalne i prawidłowe zaprojektowanie Systemu Płyt Spadkowych. ROCKWOOL wychodząc naprzeciw swoim klientom po otrzymaniu niezbędnej dokumentacji, oferuje darmowe wykonanie projektu-propozycji kształtowania spadku połaci dachowej z płyt ze skalnej wełny ROCKWOOL.

Dachy płaskie od A do Z – na czas, na pewno

ROCKWOOL oferuje kompleksowe i wygodne rozwiązanie dla wielkopowierzchniowych dachów płaskich – ocieplenie przegrody przy pomocy płyt z wełny skalnej DACHROCK MAX, MONROCK PRO lub MONROCK MAX oraz System Płyt Spadkowych – DACHROCK SPS. Wybór optymalnego rozwiązania od jednego producenta gwarantuje, że poszczególne elementy będą kompatybilne ze sobą, a kwestie związane z logistyką i serwisem będą przebiegały sprawniej i szybciej. Podczas realizacji dużych przedsięwzięć budowlanych kwestie związane z odpowiednim zarządzaniem dostawami materiałów budowlanych bywają kluczowe – powinny one być dostarczone dokładnie na czas, by nie opóźniać prowadzonych prac. ROCKWOOL oferuje nie tylko dostarczenie materiałów izolacyjnych, ale także dostosowuje konstrukcję palet do indywidualnych potrzeb wykonawców oraz udostępnia specjalne wózki, które w znaczący sposób ułatwiają transport materiałów na dach.

Wybór materiałów do ocieplenia dachów płaskich ROCKWOOL oraz systemu DACHROCK SPS to optymalne rozwiązanie, gwarantujące kompleksowe rozwiązanie, projekt i doradztwo w cenie, terminową i dostosowaną do potrzeb logistykę oraz profesjonalny serwis.

O ROCKWOOL Polska Sp. z o.o.:

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o., należąca do Grupy ROCKWOOL, jest światowym liderem w produkcji skalnej wełny mineralnej, powszechnie wykorzystywanej w budownictwie, energetyce i ciepłownictwie. Wszystkie produkty ze skalnej wełny ROCKWOOL służą poprawie efektywności energetycznej budynków i posiadają wspólne właściwości – są niepalne, dzięki czemu rośnie bezpieczeństwo pożarowe, trwałe i mają właściwości wyciszające. W Polsce firma posiada dwie fabryki – w Cigacicach koło Zielonej Góry i w Małkini, w okolicach Ostrowii Mazowieckiej. ROCKWOOL Polska aktywnie angażuje się w kampanie społeczne i edukacyjne dotyczące efektywności energetycznej i bezpieczeństwa pożarowego. Więcej informacji o ROCKWOOL Polska znaleźć można na stronie www.rockwool.pl, a także na Facebooku oraz Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *