Wytarguj mieszkanie i WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ

Łódzkie Targi redNet DOM MIESZKANIE WNĘTRZE

17 i 18 września 2011 roku w hali ATLAS ARENA w Łodzi redNet Media zaprezentuje nowe oblicze targów znanych do tej pory pod nazwą Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl. Oficjalnie zaprezentowane zostanie nowe logo i nazwa targów – Targi redNet DOM MIESZKANIE WNĘTRZE. Na ten specjalny targowy weekend przygotowywane są nowe atrakcje oraz kontynuowane będą sprawdzone już programy ułatwiające zakup własnego „M”. Prawdziwym hitem tego sezonu będzie Konkurs Targowy „WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ”.

– Sezon jesienny z Targami redNet obfituje w atrakcje – mówi Magdalena Serwatko, prezes redNet Media. – Specjalnie dla odwiedzających targi przygotowujemy wiele działań ułatwiających im zakup mieszkania czy domu, udoskonalamy sprawdzone już elementy organizowanych przez nas targów i poszerzamy je o nowe.

Wśród nowości wymienić należy m.in. Galerię „Dzielnicowo”, w której znajdą się – pogrupowane dzielnicami – wszystkie inwestycje dostępne u prezentujących się na targach deweloperów, dzięki której odwiedzający targi szybciej dotrą na stoiska prezentujące ofertę znajdującą się w kręgu ich zainteresowań oraz Galerię Gotowych Mieszkań i Domów, gdzie przedstawiamy propozycje dla osób, którym zależy na wprowadzeniu się do nowego „M” niemalże natychmiast.

Główną atrakcją jesiennych Targów redNet dedykowanych rynkowi nieruchomości będzie konkurs „WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ”.

Jeśli planujecie Państwo zakup mieszkania albo już je kupiliście i zastanawiacie się nad jego wykończeniem, obowiązkowo przyjdźcie na nasze targi – mówi prezes Serwatko. – Na Targach redNet DOM MIESZKANIE dowiecie się jak zaaranżować swoje M, by mieszkać modnie i wygodnie. Będziecie również mieli szansę wygrać wykończenie pod klucz i zaoszczędzić nawet 60 tys. zł! Przyjdźcie na stoisko konkursowe, wymyślcie nazwę dla nieistniejącego jeszcze osiedla, wpiszcie ją w otrzymany kupon i wygrajcie nagrodę główną – wykończenie w Pakiecie Silver – od redNet Dom i redNet Media.

Na Targach redNet będzie można wygrać nagrody w przygotowanych przez organizatora konkursach, ale przede wszystkim uzyskać pomoc w wyborze optymalnej oferty: wymarzonego mieszkania lub domu i taniego kredytu.

Nasze targi oferują szereg narzędzi ułatwiających wybór nowego lokum – mówi prezes Serwatko. – Na bezpłatnych warsztatach7 kroków do własnego M” specjaliści omawiawszystkie etapy związane z zakupem i urządzeniem mieszkania i domu. Na stoisku Targowego Kredytu Mieszkaniowego można uzyskać wsparcie w zakresie finansowania nowego lokum, a w Centrum Informacji Targowej otrzymać plan stoisk z listą wystawców, dzięki któremu łatwiej się poruszać po terenach targowych oraz obszerny Katalog Mieszkaniowy, zawierający systematycznie i szczegółowo przedstawione inwestycje realizowane w województwie łódzkim. Na Targach redNet można też kupić nieruchomość w specjalnie przygotowanej na to wydarzenie cenie, niespotykanej w biurach sprzedaży.

Poszukujący źródeł finansowania swojego nowego „M” będą mieli w czym wybierać. Na targach w ATLAS Arenie pojawią się czołowe banki. Nie zabraknie także stoiska Targowego Kredytu Mieszkaniowego, na którym doradcy z Domu Kredytowego NOTUS oferować będą niespotykany poza targami produkt bankowy – kredyt przyznawany na preferencyjnych warunkach, dopasowany indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego poszukującego finansowania nieruchomości. Aby skorzystać z tej unikalnej oferty należy udać się na stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego, zarejestrować i podjąć rozmowy z doradcą.

– Tylko na targach będzie można skorzystać z tej promocji kredytowej – podkreśla prezes redNet Media. – Jeśli zatem planują Państwo zakup mieszkania, domu lub działki – zapraszam po najlepszy dostępny na rynku kredyt.

Wybór mieszkania to zazwyczaj decyzja rodzinna, dlatego na naszych imprezach często gościmy rodziców z dziećmi. Organizując targi myślimy również o najmłodszych, których zapraszamy do Targowego Przedszkola przygotowanego przez Klub Maluszka Happy Bobo. Targowe Przedszkole to miejsce, w którym maluchy spędzą miło czas bawiąc się, malując, biorąc udział w grach, zabawach i mini konkursach. Rodzice bez obaw mogą pozostawić tu dziecko pod opieką wykwalifikowanej kadry, a samemu udać się na poszukiwanie wymarzonego lokum lub wypić kawę w Kawiarence Targowej, gdzie na spokojnie przeanalizują zebrane informacje.

Mecenasem Targów jest: DOMAR INVEST Robert Gapys Sp. k. Patronat Honorowy nad targami sprawują: Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk, Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska, Wojewoda Łódzki Jolanta Chełmińska i Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień.

Po więcej informacji i bezpłatny e-bilet zapraszamy na naszą stronę internetową www. targirednet.pl. Przypominamy również, że dla odwiedzających targi przygotowaliśmy bezpłatne publikacje: Katalog Mieszkaniowy i Atlas Inwestycji Wakacyjnych. Wszystkie one będą czekały na Państwa w Informacji Targowej tuż przy wejściu na tereny wystawiennicze.

Autor: Katarzyna Mejer

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *