W sobotę 20 sierpnia firma Dolcan organizuje po raz pierwszy Dzień Otwarty na Osiedlu Tęczowym w warszawskich Włochach. Dla wszystkich zainteresowanych deweloper przygotował specjalną promocję. Wszystkie mieszkania będą tego dnia oferowane w tej samej cenie za metr kwadratowy.

Ceny mieszkań za metr kwadratowy w tym samym budynku zawsze uzależnione są od lokalizacji mieszkania. Tak jest w większości warszawskich inwestycji. Mieszkania parterowe, nad lokalami usługowymi i przy garażach wyceniane są niżej niż mieszkania na wyższych kondygnacjach. Najdroższe są mieszkania szczytowe- szczególnie te z obszernymi tarasami. Podczas dnia otwartego 20 sierpnia na osiedlu Tęczowym w warszawskich Włochach będzie można kupić natomiast wszystkie mieszkania w tej samej cenie za metr kwadratowy. Oznacza to, że mieszkania na wyższych kondygnacjach z panoramicznym widokiem, będą w tej samej cenie, co na kondygnacjach niższych. Dzięki temu klienci będą mogli zaoszczędzić od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. A to nie koniec niespodzianek, które przygotowała spółka Dolcan. Tego dnia będzie można wybrać także inną promocję np. specjalne bony na wykończenie mieszkania (od 5 do 15 tys. zł) lub otrzymamy garaż gratis.

Osiedle Tęczowe zlokalizowane jest w warszawskich Włochach, w sąsiedztwie ulic Techników, Cegielnianej, Szczęsnej i Gryczanej. Budynki charakteryzują się regularną formą, łączą cechy modernizmu z funkcjonalnością i wygodą. Prosta linia oraz połączenie stali i szkła na balkonach tworzy spójną koncepcję architektoniczną.


W pobliżu inwestycji znajdują się: nowa przychodnia medyczna (ok. 30 m) i przystanek autobusowy (20 m) oraz liczne centra handlowe w Alejach Jerozolimskich m.in. Blue City, Reduta, Macro Cash czy Castorama.

W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się także liczne tereny zielone, park Kombatantów i Staw Koziorożca. Budynki mieszkalne rozdzielone są również długim pasem zieleni, a na terenie osiedla będzie nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Okolica sprzyja uprawianiu sportu, joggingu, nordic walkingu, jeździe na rolkach.

Obecnie stołeczna firma kończy realizację pierwszego etapu inwestycji. Deweloper zapewnia,  że mieszkania będą usytuowane w budynkach-kamienicach o willowej architekturze. W każdym budynku będą 22 mieszkania. Najmniejsze lokale będą miały powierzchnię 31 m kw., największe będą mieszkania o powierzchni 78 m kw.

Dzień otwarty na osiedlu Tęczowym w sobotę 20 sierpnia potrwa od godziny 10.00 do 16.00. (wejście od ul. Techników/Cegielnianej). Więcej szczegółów o osiedlu Tęczowym wraz z planami mieszkań można znaleźć na stronie http://teczowe.dolcan.com.pl/

—————————————————————————————————————-
Dolcan – najważniejsze informacje o firmie:

Dolcan to jeden z liderów rynku nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. Firma jest spółką z wyłącznie polskim kapitałem, w tym roku obchodzi 20-lecie działalności. Do tej pory inwestor zrealizował 20 projektów oddając do użytku ok. 4.000 mieszkań. Głównie na terenie Warszawy, ale także Lublina, Szczecina, Bydgoszczy i Kozienic. Obecnie spółka zatrudnia ponad 120 osób.

Inwestycje firmy dopasowane są do oczekiwań klientów z wszystkich segmentów budownictwa mieszkaniowego. Dolcan realizuje wysokiej jakości mieszkania w budownictwie wielorodzinnym, kameralne osiedla domów oraz apartamentowce. Obecnie są to m.in. kompleks Ogrody Ochota,
w którym docelowo znajdzie się ponad 1.500 mieszkań oraz kolejne etapy osiedla Tęczowego.
W budowie jest również 5 projektów mieszkań bezczynszowych, czyli inwestycji, w których mieszkańcy nie będą zmuszeni ponosić kosztów wspólnych administrowania nieruchomością – czynszów.
Od 18 lat nieprzerwanie sponsoruje także pierwszoligową drużynę piłki nożnej Dolcan Ząbki. Aktywnie angażuje się w działania społeczne m.in. w pomoc szpitalowi w Wołominie, dofinansowała remont Szpitala Dziecięcego  na ul. Niekłańskiej w Warszawie, wspiera Fundację „Dzieci Ulicy”.

źródło: PR


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *