Trzecia inwestycja Petit Forestier w portfelu zamówień spółki RD bud

Petit Forestier, europejski lider na rynku wynajmu pojazdów chłodni, kontynuuje globalną ekspansję marki, powiększając stale liczbę swoich oddziałów. Grupa aktywnie działa również w naszym kraju. W ostatnim czasie do użytkowania oddano nowe obiekty w Rudzie Śląskiej oraz w Broniszach, gdzie obecnie zlokalizowana jest główna siedziba Petit Forestier w Polsce. Kolejnym punktem na mapie stacji serwisowych będzie Dąbrowa k. Poznania. Nową inwestycję na zlecenie Grupy zrealizuje firma RD bud.
 
Pozytywne doświadczenia w ramach dotychczasowej współpracy Inwestora z Generalnym Wykonawcą zaowocowały kolejnym wspólnym projektem. Po oddaniu do użytkowania nowych obiektów na Śląsku oraz na Mazowszu, Petit Forestier Polska Sp. z o.o. powierzyła firmie RD bud realizację stacji serwisowej w Wielkopolsce. W Dąbrowie k. Poznania prowadzony będzie wynajem pojazdów chłodni, a także ich naprawa. Pierwsze prace budowlane wystartowały z początkiem kwietnia i potrwają do końca października br. W ramach współpracy Generalny Wykonawca przeprowadzi budowę obiektu składającego się z budynku biurowego ze stacją serwisu samochodowego wraz z zapleczem socjalnym i magazynowym oraz budynku gospodarczego. Oddanie obiektu do użytku zaplanowano na listopad 2015 r.

Ze względu na swoją specyfikę branża budowlana może negatywnie wpływać na środowisko naturalne. Nie musi tak być, jeśli realizacje prowadzone będą w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Grupa Petit Forestier bardzo poważnie podchodzi do spraw społecznej odpowiedzialności na każdym poziomie działalności. Swoje placówki buduje według ściśle określonych standardów, przywiązując ogromną wagę nie tylko do kwestii jakości, ale również zastosowania materiałów i technologii, które pozostają przyjazne dla środowiska. Wobec przyjętego modelu biznesowego nie dziwi wybór na Generalnego Wykonawcę doświadczonej firmy RD bud, która obrała podobny kierunek w biznesie i wyraża przekonanie, że tylko równowaga między zaawansowaną technologią a ochroną środowiska pozwala na tworzenie wyjątkowych pod względem stylu i użyteczności obiektów budowlanych.
 
www.rdbud.com
RD bud jest firmą budowlaną działającą w zakresie generalnego wykonawstwa. Wywodzi się z francuskiej, niezależnej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, która od ponad 90 lat rozwija swoja ofertę na rynku światowym. W Polsce firma RD bud funkcjonuje od 1997 roku. Działalność RD bud obejmuje przede wszystkim realizacje „pod klucz”. W swoim portfolio firma posiada m.in. hotele, obiekty biurowe, przemysłowe i logistyczne, centra handlowe, stacje serwisowe oraz salony sprzedaży. Dodatkowo RD bud przeprowadził generalny remont takich obiektów jak chociażby Ambasada Francji w Warszawie czy Grand Hotel w Sopocie. RD bud stale powiększa liczbę realizacji na terenie Polski. Firma działa w obrębie całego kraju. Jej główna siedziba znajduje się w Warszawie. RD bud posiada także swoje biuro regionalne we Wrocławiu. Wszystkie inwestycje prowadzone są z myślą o pełnej satysfakcji klientów, z dbałością o ochronę środowiska naturalnego i wysoką jakość świadczonych usług. Wdrażając najwyższe standardy, firma uzyskała certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymogami normy ISO 9001:2008.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *