Targi redNet DOM MIESZKANIE WNĘTRZE 15-16 września 2012 r., Kraków Hala Targi w Krakowie

15-16 września 2012 roku inaugurujemy sezon jesienny z Targami redNet Dom Mieszkanie Wnętrze. Na ten specjalny targowy weekend w Hali Targi w Krakowie przygotowywane są nowe atrakcje oraz kontynuowane będą sprawdzone już programy ułatwiające zakup własnego „M”. Hitem jesieni z Targami redNet jest Konkurs Targowy „Wygraj sprzęt Mastercook”.

Tylko na targach w Hali Targi w Karakowie odwiedzający będą mieli szansę na uzyskanie nieodpłatnej porady ekspertów, którzy podczas warsztatów omawiać będą krok po korku jak kupić dom czy mieszkanie. Tu też będą mogli sprawdzić aktualną ofertę deweloperów, banków i firm z wyposażenia wnętrz. Tylko na Targach redNet będzie można nabyć nieruchomości w specjalnych cenach, otrzymać rabat od dewelopera czy ubezpieczenie mieszkania gratis. Chcesz kupić mieszkanie lub dom, przyjdź na największe targi mieszkaniowe w Małopolsce!

TARGOWE ATRKACJE:

1.Konkurs Targowy

WYGRAJ SPRZĘT MASTERCOOK

Największą atrakcją jesiennej edycji Targów redNet Dom Mieszkanie Wnętrze będzie Konkurs Targowy „Wygraj sprzęt Mastercook”. Jest to przedsięwzięcie ogólnopolskie, przygotowane z myślą o odwiedzających targi – osobach lubiących konkursowe zmagania i emocje, a przede wszystkim marzących o nowym wyposażeniu kuchni. Organizatorem konkursu jest redNet Media – organizator Targów redNet. Sponsorem nagrody jest firma Mastercook. Więcej o konkursie na www.tdm.rednetmedia.pl/konkurs.

2.Ubezpieczenie zakupionego „M” gratis

TARGOWY KREDYT MIESZKANIOWY

Jeśli poszukujesz finansowania nieruchomości, to koniecznie musisz odwiedzić stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Tylko tu masz szansę na preferencyjne warunki i produkt bankowy dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb i możliwości. Aby z niego skorzystać wystarczy, że porozmawiasz z doradcą Domu Kredytowego NOTUS i wypełnisz krótką ankietę, na podstawie której zostaniesz zarejestrowany. Tylko na targach będziesz mógł skorzystać z tej promocji kredytowej. Jeśli zatem planujesz zakup mieszkania, domu lub działki – nie przegap najlepszego dostępnego na rynku kredytu.

3.Krótsza droga do nowego lokum

GALERIA „DZIELNICOWO”

Specjalnie dla odwiedzających, którzy mają sprecyzowane lokalizacje w jakich chcieliby mieszkać przygotowaliśmy Galerię „Dzielnicowo”. Tylko na naszych targach nie musisz spacerować od stoiska do stoiska i pytać deweloperów czy budują w danej dzielnicy. Wystarczy, że poszukiwania swojego wymarzonego mieszkania czy domu rozpoczniesz od Galerii „Dzielnicowo. Tu znajdziesz pogrupowane dzielnicami wszystkie inwestycje dostępne u prezentujących się na targach deweloperów. Skorzystaj z galerii, weź plan targów wraz z listą wystawców, zaznacz sobie na nim na których stoiskach znajdują się interesujące Cię inwestycje i rozpocznij rozmowy.

4.Urządź swoje 4 kąty

STREFA ARANŻACJI WNĘTRZ

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób szukających nie tylko swojego lokum, ale też ciekawych, nowatorskich, praktycznych rozwiązań związanych z aranżacją i wyposażeniem mieszkania i domu, zdecydowaliśmy się przygotować Strefę Aranżacji Wnętrz. Będą się w niej prezentowały firmy produkcyjne, usługowe i handlowe, które pokażą najnowsze trendy w wyposażeniu, elementy wykończenia wnętrz, meble, oświetlenie i wszystko co jest potrzebne do urządzenia własnego „M”. Planujesz remont lub kupiłeś mieszkanie w stanie deweloperskim, odwiedź koniecznie Strefę Aranżacji Wnętrz.

5.Nasze publikacje

KATALOG MIESZKANIOWY

To kompendium wiedzy na temat inwestycji z Krakowa i okolic. To źródło informacji o mieszkaniach gotowych, jakie deweloperzy posiadają w sprzedaży oraz o debiutach, z którymi niebawem będą startować. Zamieszczone w nim szczegółowe prezentacje, zawierają wizualizacje, ceny, metraże, a nawet rzuty mieszkań. Pogrupowane są dzielnicami, co z pewnością ułatwi odnalezienie interesujących Cię nieruchomości, jakie miałeś możliwość poznać na targach. W katalogu znajdziesz też porady ekspertów z branży nieruchomości i specjalistów od finansów.

6.Pobierz bilet

WEJDŹ NA TARGI ZA DARMO

Z myślą o Tobie, wiedząc że jeden dzień często nie wystarcza na zapoznanie się z interesującymi ofertami albo po przemyśleniach i analizach, chcesz jeszcze dopytać o szczegóły dewelopera, pracownika banku czy architekta, przygotowaliśmy bilet dwudniowy. Dzięki niemu możesz wyjść z obiektu targowego i wrócić jeszcze tego samego albo następnego dnia. Przypominamy także, że wchodząc na naszą stronę www.targirednet.pl możesz pobrać bezpłatny bilet, który wymienisz na tradycyjny w kasie targowej.

7.Edukacja dla zwiedzających

WARSZTATY „7 KROKÓW DO WŁASNEGO M”

Na naszych targach nie tylko podpowiemy Ci, które mieszkanie wybrać, ale też nauczymy jak swobodnie poruszać się w tematyce związanej z nieruchomościami. W tym celu organizujemy bezpłatne warsztaty, dzięki którym załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania czy domu nie będzie dla Ciebie problemem. Przez dwa targowe dni będziesz mógł posłuchać wykładów prawników, finansistów, specjalistów z branży nieruchomości, doradców ubezpieczeniowych i architektów wnętrz. Od naszego Partnera – serwisu www.tabelaofert.pl otrzymasz przewodnik „7 kroków do własnego M”.

8.Chwila relaksu

KAWIARENKA TARGOWA ART CAFE

Chwila odpoczynku w trakcie zwiedzania targów i rozmów z wystawcami? Każdemu przyda się mały przystanek w kameralnej atmosferze z dala od targowego zgiełku. Nasza kawiarenka to doskonałe miejsce na wypicie kawy lub herbaty, zjedzenie smacznego ciastka, podsumowanie dotychczas zebranych informacji i oddech przed kolejnymi spotkaniami i rozmowami, odkrywaniem ciekawych ofert i promocji przygotowanych przez deweloperów i banki specjalnie na targi.

9. Wybierz i odbierz upominek

PRZYJAZNY WYSTAWCA

Przechadzając się po terenach targowych zwracasz uwagę nie tylko na oferty wystawców, ale też na wygląd ich stoiska i obsługę przedstawicieli firm, z którymi podejmujesz rozmowy. Jeśli masz ochotę podzielić się z nami swoją opinią, wypełnij kupon otrzymany od hostessy – wpisz numer stoiska lub nazwę swojego faworyta, wypełnij krótką ankietę, podaj swoje dane – i odbierz upominek od organizatora.

Targi redNet DOM MIESZKANIE WNĘTRZE

15-16 września 2012 r., godz. 10-17

Hala Targi w Krakowie (ul. Centralna 41a)

Ceny biletów: 10 zł/pojedynczy, 15 zł/rodzinny

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *