Urządzamy małą łazienkę – idealne meble do małych przestrzeni

Aquaform, czołowy producent wyposażenia łazienek, proponuje kompleksowe rozwiązania do małych łazienek. Jak urządzić łazienkę, gdy mamy mało miejsca – przedstawiamy kilka efektownych i funkcjonalnych pomysłów. Do 31 grudnia 2012 roku trwa specjalna promocja Aquaform na produkty przeznaczone właśnie do małych łazienek.

Niewielkie i funkcjonalne zestawy mebli, elegancki prysznic, a nawet wannę można umieścić nie tylko w salonie kąpielowym, ale również na niedużej powierzchni. Jedną z takich  propozycji są niewielkie zestawy meblowe firmy Aquaform, a także niewielkie wanny. Odpowiednio dobrane, w zależności od naszych potrzeb, stworzą łazienkę idealną. – Teraz wszyscy właściciele małych łazienek mogą przekonać się, że małe nie tylko jest piękne, ale i funkcjonalne. Przygotowaliśmy specjalną promocję na nasze produkty dedykowane właśnie małym łazienkom. Nasza akcja trwa do końca grudnia 2012 roku – mówi Anna Matysik, specjalista ds. marketingu z firmy Aquaform.

Prysznic do niewysokiej łazienki
Osoby, które wolą szybki i orzeźwiający prysznic, mają nieco więcej możliwości aranżacji łazienki. Na niewielkiej powierzchni możemy zainstalować prysznic półokrągły, np. z wysokim brodzikiem. Dzięki temu zyskamy nieco więcej miejsca, a łazienka będzie praktyczna. Wysoki brodzik dla małego dziecka może służyć jako wanienka. Specjalnie do małych łazienek Aquaform produkuje niewysokie kabiny prysznicowe Bornego o wysokościach 167 i 185 cm. To rozwiązanie idealne do niewielkich przestrzeni, których właściciele nie chcą dodatkowo przytłaczać. Szkło jest bezpieczne, a drzwi mają wypinane rolki łożyskowe, dzięki czemu kabinę łatwo utrzymać w czystości.

Niewielka wanna Arcline
Nawet w małej łazience nie musimy rezygnować z wanny. Arcline to wanna prostokątna, o wymiarach 140 x 70 cm. Akryl, z którego jest wykonana ma właściwości antypoślizgowe i termoizolacyjne. Łatwo się czyści, a producent daje 15 lat gwarancji na powłokę akrylową. Bardzo dobrym pomysłem jest połączenie wanny z parawanem nawannowym. Dla rodzin, w których jedni wolą wypocząć podczas kąpieli, a drudzy wziąć szybki prysznic to rozwiązanie idealne. Do wanny Arcline dopasować można równie niewielki parawan o nazwie Modern 2. Jest to parawan, który można składać harmonijkowo, dzięki czemu wanna nie jest osłonięta na stałe, a parawan nie przytłacza przestrzeni w niewielkim pomieszczeniu. Dostępny w kolorach białym i chrom, ze szkła przejrzystego bądź satinato. 

Zestaw mebli Flex – szczególnie do małych łazienek
Zestaw mebli Flex to nowoczesny design połączony z funkcjonalnością. Dzięki ich modułowości możemy dowolnie łączyć szafki i półki wybierając to, czego nam potrzeba, a także to, co mieści się w naszej małej łazience. Dzięki swej prostocie łączą w sobie elegancję z funkcjonalnością. Zajmują bardzo mało miejsca, dzięki czemu zyskujemy więcej przestrzeni w łazience.

Promocyjne ceny (brutto) wybranych produktów:
Wanna Arcline, prostokątna, wymiary 140 x 70 cm – 453 zł
Parawan Modern 2, szkło przejrzyste, (profile chrom mat) – 491 zł
Kabina Borneo 167 cm wysokości, 80×80  – 730 zł
Zestaw mebli Flex:
Szafki wiszące – od 165 zł
Szafki podumywalkowe – od 132 zł

O Aquaform:
Aquaform S.A. jest producentem kabin prysznicowych, mebli łazienkowych, wanien, brodzików
i parawanów nawannowych. Firma została założona w 1994 r., jako spółka należąca
do niemieckiego koncernu Dusar, jednego z europejskich liderów w branży wyposażenia łazienek.
W 2009 r. zarząd Aquaform zdecydował o przekształceniu firmy w spółkę akcyjną. Całość produkcji firmy odbywa się w fabryce w Środzie Wielkopolskiej (pow. 20 000 m2). Firma prowadzi sprzedaż
w ponad 1.000 punktów na terenie całej Polski. Część produkcji trafia także na inne rynki europejskie, w tym w dużej mierze do Niemiec.

Wysoka jakość materiałów oraz niezawodne rozwiązania techniczne stosowane przez firmę Aquaform zostały potwierdzone przez liczne badania kontrolne prowadzone w laboratorium spółki, a także przyznane firmie certyfikaty jakości i atesty bezpieczeństwa wydane przez niezależne instytuty badań.
Firma może się poszczycić nagrodami zarówno biznesowymi m.in. tytułem Gazeli Roku 2004, jak
i produktowymi. W ostatnim czasie wanna linii Arcline otrzymała nagrodę w prestiżowym konkursie „Łazienka – Wybór Roku 2012”.

Aquaform S.A.
ul. Kijewo 9B
63-000 Środa Wlkp.
tel.  +48 61 622 01 00
fax +48 61 622 01 03
e-mail: office@aquaform.com.pl
www.aquaform.com.pl   

www.aquaform.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *