Kabina prysznicowa Fama z asymetrycznym podziałem drzwi i innowacyjnym dostępem do zewnętrznej półki

Aquaform w swojej najnowszej ofercie prezentuje limitowany model kabiny prysznicowej Fama z oryginalnym rozwiązaniem przesuwania krótkiej bocznej ścianki drzwi. Umożliwia ono łatwe dotarcie do zewnętrznych półek, które są oferowane razem z kabiną. Dzięki temu nie musimy już szukać miejsca na kosmetyki wewnątrz kabiny.

W zimowe dni każdy z nas marzy o ciepłym, rozgrzewającym prysznicu. Po jego zakończeniu z niechęcią wychodzimy i wycieramy się w dużo chłodniejszej łazience. Dzięki nowej kabinie Fama firmy Aquaform- z zewnętrznymi półkami i mini drzwiczkami- możemy łatwo sięgnąć po kosmetyki, ręcznik i szlafrok nie wychodząc z kabiny.  

Kosmetyki na wyciągnięcie ręki
To co często przeszkadza nam podczas brania prysznica to brak miejsca na wszelkiego rodzaju szampony do włosów, balsamy, płyny i mydło, których używamy do higieny osobistej. Nie ma na nie miejsca w wewnątrz kabiny, a są niezbędne do kąpieli. Kabina Fama posiada wygodny i bardzo funkcjonalny mechanizm rozwiązujący ten problem. Jest to możliwość przesuwania krótkiej bocznej ścianki. Drzwi w kabinie Fama są podzielone w ten sposób, że jedna cześć jest szeroka, druga  węższa. Przy otwieranej, węższej części zamieszczone są małe, szklane półki. Jeśli otworzymy boczną ściankę, uzyskujemy do nich swobodny dostęp. Są wytrzymałe i trwałe, dostosowane do wszystkich akcesoriów kąpielowych.  

Przestrzeń i bezpieczeństwo

Kabina Fama o wymiarach 90×90 cm lub 100×100 cm, w zestawie z brodzikiem o wysokości 16 cm to kabina przestrzenna i wygodna. O bezpieczeństwie kabiny świadczy dobra jakość szkła, z jakiego została wykonana. To mocne 6 mm hartowane przyciemnione szkło w kolorze grigio. Gwarantuje to komfort i bezpieczeństwo korzystania. Wysoka jakość kabiny jest szczególnie ważna, jeżeli z łazienki korzystają małe dzieci.  

Przegląd kabin prysznicowych Fama w ofercie Aquaform:

Kabina Fama lewa 90 cm
wymiary: 90 × 90 cm
wysokość: 185 cm
Cena: 1 720 zł brutto

Brodzik Fama 90
(z nogami i syfonem)
Cena: 490 zł brutto

Kabina Fama lewa 100 cm
wymiar: 100 × 100 cm
wysokość: 185 cm
Cena: 1 840 zł brutto

Brodzik Fama 100
(z nogami i syfonem)
Cena: 552 zł brutto

Kabina Fama prawa 100 cm
wymiar: 100 × 100 cm
wysokość 185 cm
Cena: 1 840 zł brutto

Brodzik Fama 100
(z nogami i syfonem)
Cena: 552 zł brutto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *