ArchiCAD jest jednym z najpopularniejszych programów dla architektów. Zdecydowanie ułatwia im pracę i pozwala na tworzenie różnorodnych projektów.

Bogate możliwości dotyczące kreacji form architektonicznych umożliwiają przeniesienie na ekran monitora wiele ciekawych projektów. ArchiCAD to rozbudowane narzędzie, które wyposażone zostało w dużą liczbę poszczególnych elementów. Dzięki ich obsłudze przez inteligentne połączenia automatycznie dopasowują się do geometrii projektu. Intuicyjny interfejs pozwala na większa precyzję i dokładność.

Program firmy Graphisoft umożliwia projektowanie dwuwymiarowych rysunków, jak i widoków perspektywicznych i aksonometrycznych korzystając z jednego modelu. Za pomocą ArchiCAD stworzymy pełny projekt budynku – kondygnacje, ściany, schody, elewacje, drzwi, okna czy dach. Program oferuje także zaawansowany podgląd w trybie 3D, który informuje o położeniu zaimplementowanych elementów.

Szkolenia ArchiCAD skierowane są zarówno do osób, które zaczynają przygodę z programem i projektowaniem, jak i tych, którzy chcą pogłębić zdobytą już wiedzę. Program oferuje wiele możliwości, dlatego jego dokładne poznanie wymaga trochę czasu.

Korzyści są jednak wymierne – dobra znajomość programu ArchiCAD przyspieszy powstawanie projektów, zwiększy ich dokładność, a także pozwoli zaprezentować je w postaci wizualizacji czy makiet przestrzennych. W ten sposób łatwiej przekażemy naszą wizję klientowi, inwestorowi czy wykonawcy.

Aby rozpocząć szkolenie, niepotrzebna jest wybitna znajomość obsługi komputera – wystarczą podstawy, by nauczyć się poruszania w środowisku programu ArchiCad.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *