Noc zakupów mieszkań w Dolcanie – pierwszy całodobowy „dzień otwarty”

Dzień i noc w Skierniewicka City

Dolcan, jeden z największych deweloperów, organizuje niecodzienną atrakcję dla klientów zainteresowanych apartamentami w inwestycji Skierniewicka City na warszawskiej Woli. Już 3 grudnia wszystkie dostępne jeszcze mieszkania i apartamenty będzie można zwiedzać przez całą dobę.

Osiedle Skierniewicka City przy zbiegu ulic Kasprzaka i Skierniewickiej to jedna z najciekawszych inwestycji stołecznego dewelopera. Budynek wyróżnia doskonała architektura. Projekt inwestycji opracował jeden z najbardziej znanych polskich architektów Andrzej Markowski, z pracowni APA Markowski, która obecnie jest częścią międzynarodowej grupy architektonicznej Sweco.

Dolcan, w związku z dużym zainteresowaniem apartamentowcem,i licznymi pytaniami o możliwość oglądania mieszkań w godzinach wieczornych, postanowił zorganizować całodobowy „dzień otwarty”. W sobotę, 3 grudnia każdy klient będzie mógł swobodnie obejrzeć wszystkie wolne mieszkania i apartamenty oraz dokładnie zapoznać się z ofertą dewelopera przez 24 godziny – czyli od godziny 0.00 (w nocy z piątku na sobotę), do północy z soboty na niedzielę.

– Klienci szukający droższych mieszkań i apartamentów to często osoby długo pracujące, także w weekend, które dysponują wolnym czasem dopiero w późnych godzinach wieczornych. Aby wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom postanowiliśmy zorganizować całodobowy dzień otwarty – wyjaśnia Anna Sitnik, zastępca dyrektora działu sprzedaży w firmie Dolcan. – Długi czas zwiedzania umożliwi wszystkim szczegółowe zapoznanie się z każdym aspektem apartamentów Skierniewicka City, a wieczorna panorama rozświetlonej Warszawy, mamy nadzieję, przekona niezdecydowanych – dodaje.

Ale to nie wszystkie atrakcje mikołajkowego weekendu. Podczas 24 godzinnego „dnia otwartego” na klientów czekają promocje – wszystkie mieszkania będą w jednej cenie. Otrzymując prezent od Mikołaja można zaoszczędzić od kilkudziesięciu tysięcy złotych przy zakupie małego mieszkania, do ponad 100 tysięcy złotych przy zakupie dużych apartamentów.

W Skierniewicka City doskonale poczują się zarówno rodziny z dziećmi, jak i single. Położone na najwyższych piętrach mieszkania to nie tylko najbardziej poszukiwane metraże, ale i duże, przestronne apartamenty z pięknym widokiem na Centrum Warszawy.  11 piętro budynku tworzą dwupoziomowe mieszkania z panoramicznymi oknami do ziemi – nawet w łazience. Takie awangardowe mieszkania chętnie wybierane są przez młodych ludzi, którzy chcą być blisko centrum, żyć rytmem miasta, a mieszkanie traktują, jako wyznacznik prestiżu, pozycji społecznej i wyczucia trendów. Plany mieszkań: www.dolcan.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *