Firma Kalbud Deweloper na Osiedlu Kalinowym w podpoznańskiej Rokietnicy wprowadziła promocję na 5 wybranych mieszkań o powierzchni 53 mkw. W jej ramach deweloper daje możliwość zakupu lokalu za 180.000 zł brutto. Jest to cena, która mieści się w programie Rodzina na Swoim.

Osiedle Kalinowe jest już oficjalnie zakończone i gotowe do zamieszkania. To 19 budynków, 420 mieszkań, kilkanaście lokali usługowo-handlowych i ponad 1000 mieszkańców. Dlatego zyskało sobie opinię małego miasteczka. Deweloperowi zostało jeszcze kilka wolnych, gotowych do odbioru mieszkań i dlatego wprowadził promocję cenową. – Aktualnie mało która inwestycja spełnia wymogi nowego programu Rodzina na Swoim. Po zmianach, które wprowadził rząd, na rynku jest niewiele mieszkań, na zakup których można dostać kredyt z dopłatą – mówi Tomasz Wnuk, dyrektor ds. handlowych w firmie Kalbud Deweloper. – Dlatego też na Osiedlu Kalinowym obniżyliśmy cenę do takiego poziomu, w którym mieszkanie mieści się w programie Rodzina na Swoim – dodaje T. Wnuk.

Osiedle Kalinowe położone jest na północ od Poznania w miejscowości Rokietnica. Kalbud Deweloper, twórca tego projektu, zadbał o wygodę i jakość życia mieszkańców. Osiedle posiada pełną infrastrukturę z punktami usługowo-handlowymi, apteką i przechodnią NFZ. Dla najmłodszych lokatorów powstało przedszkole oraz plac zabaw tuż przy inwestycji. Mieszkańcy inwestycji korzystają także z terenów zielonych oraz dobrej komunikacji z Poznaniem. Miejsc do aktywnego spędzania czasu jest mnóstwo, a dojazd do stolicy Wielkopolski zajmuje jedynie 20 minut. Deweloper zadbał o najdrobniejsze szczegóły jak na przykład automatyczne nawadnianie trawników czy podziemne śmietniki.   

Promocyjne mieszkania znajdują się w budynku nr 16 i mają powierzchnie około 53 mkw. Ich nowa cena, 180.000 zł brutto, to szansa za zakup lokalu w programie Rodzina na Swoim.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *