Wózek warsztatowy STANLEY FATMAX® mieszczący do 450 kg sprzętu w 12 szufladach pozwoli trzymać wszystkie narzędzia pod ręką i w jednym miejscu. Dostępny w dwóch rozmiarach – 90 lub 130 cm i poruszający się na 4 kółkach kontener zwiększa mobilność w warsztacie, czyniąc pracę sprawną i szybką.

W każdym warsztacie potrzebne jest miejsce na narzędzia do pracy. Musi je cechować wygoda użytkowania, wytrzymałość i łatwy dostęp do każdego rodzaju sprzętu i akcesoriów. Przestronne i mobilne wózki warsztatowe STANLEY FATMAX® pozwalają zawsze trzymać pod ręką wszystko co niezbędne.

Wózki warsztatowe od STANLEY FATMAX® to idealne rozwiązanie do magazynowania sprzętu. Ich stelaż wykonany ze stali o grubości 0,84 mm wytrzymuje obciążenie do 450 kg. Wózki wyposażono w 5 różnego rozmiaru szuflad z blachy stalowej o grubości 0,68 mm, wyściełanych wkładką z tworzywa sztucznego. W zależności od wielkości szuflad można w nich przechowywać narzędzia o wadze od 45 do 90 kg .Wszystkie wózki warsztatowe STANLEY FATMAX® są zamykane na fabrycznie zamontowany zamek. Występują w dwóch wariantach szerokości – 900 mm lub 1300 mm, i nie mają sobie równych w dziedzinie składowania narzędzi.

Jeżeli wszystkie nasze narzędzia nie zmieszczą się w szufladach wózka, warto sprawdzić możliwości skrzyni górnej z 6 mniejszymi szufladami oraz dużą przestrzenią zamykaną pokrywą z pomysłowymi wspornikami gazowymi. Skrzynia posiada także przelotkę do podłączenia zasilania i ładowania elektronarzędzi.

Wózki warsztatowe STANLEY FATMAX® FMHT0-74027 (900 mm szerokości) i FMHT0-74029 (1300 mm)oraz osobne skrzynie górne STANLEY FATMAX® FMHT0-74028 (w rozmiarze 900 mm) lub FMHT0-74031 (1300 mm) dostępne w renomowanych marketach budowlanych.

Stanley (The Stanley Works, Inc.) to światowy lider technologiczny w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych. Firma powstała ponad 170 lat temu (1843 r.) w Stanach Zjednoczonych. Od około 1920 roku marka STANLEY jest znana na wszystkich kontynentach i należy dziś do najbardziej popularnych znaków firmowych świata. Od ponad 36 lat The Stanley Works jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku.

W wyniku ciągłego rozszerzania i różnicowania asortymentu, The Stanley Works posiada w swojej ofercie już kilkadziesiąt tysięcy produktów. W 2006 r. pozycja rynkowa Stanley’a na świecie została dodatkowo wzmocniona przez przejęcie firmy Facom – dostawcę wysokiej jakości narzędzi dla przemysłu.

STANLEY FATMAX

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *