„Najwyższa Jakość Gwarancją Sukcesu” to pierwsza edycja Gali zorganizowanej przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji, podczas której wręczone zostały statuetki Lwy Biznesu. Są to wyróżnienia przyznawane firmom i instytucjom, zapewniającym wysoką jakość produktów i usług, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz rozwiązania pro-środowiskowe, potwierdzone przez niezależnych ekspertów. Jedną ze statuetek odebrała firma Blachy Pruszyński – największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji.

Blachy Pruszyński z Lwem Biznesu

– Nasza marka ma co prawda ugruntowaną pozycję na rynku, a klienci od lat doceniają naszą jakość, jednak to bardzo prestiżowy i ważny dla nas tytuł – mówi Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu, Pruszyński sp. z o.o. – Podobne inicjatywy sprawiają, że firmy chcą podnosić standardy i normy swoich produktów i usług, a to sprzyja rozwojowi rynku.


Wśród nagrodzonych znaleźli się m.in. Laureaci Programów:  Certyfikat Europejska Gwarancja Najwyższej Jakości, Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa, Eko Certyfikat, Zielony Certyfikat, Europejskie Gwiazdy. To już kolejna w tym roku nagroda dla firmy Blachy Pruszyńki. Podczas Międzynarodowych Targów  Poznańskich Budma, firma otrzymała nagrodę Acanthusa Aureusa, rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy za blachę na rąbek stojący oraz medal za całokształt współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *