Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk wprowadza nowe projekty domów wolnostojących w Poznaniu na Osiedlu Kameralnym. Nowoczesna architektura willi miejskich przyciągnie osoby szukające domu z ogrodem w bliskim sąsiedztwie centrum miasta.

Osiedle Kameralne, zlokalizowane przy ulicy Glebowej w Poznaniu, do tej pory było kojarzone z domami typu Opal o pow. 150 mkw. Teraz inwestor wzbogacił ofertę o nowe, wolnostojące wille z garażami położone na działkach o powierzchni ok. 600 mkw. Deweloper proponuje trzy projekty o nazwie „Granat” (105,9 mkw.), „Szafir” (111 mkw.) oraz „Szmaragd” (121,5 mkw.). Domy różnią się nie tylko wyglądem, ale również liczbą i rozmiarem pomieszczeń. Cena domu wraz z działką rozpoczyna się od 571 tys. zł. brutto. Co ważne, wśród nowych projektów znajdują się domy, które obejmuje kończący się w tym roku program Rodzina na Swoim.

Wprowadzając nowe projekty mieliśmy na uwadze oczekiwania klientów i zmieniające się trendy w architekturze. Dlatego proponujemy dwa różne style willi miejskich. Tym samym, klienci mogą zdecydować czy wolą mieszkać w klasycznej willi czy w jej nowoczesnej odsłonie – mówi Paweł Grzegorczyk, specjalista ds. marketingu Przedsiębiorstwa A. Grzegorczyk. Grafitową kolorystykę elewacji zewnętrznej wyróżniają drewniane lub ceglane elementy. Dla osób ceniących przestronne i dobrze oświetlone wnętrza, dużym atutem będą z pewnością panoramiczne okna, również narożnikowe, podkreślające modernistyczną koncepcję budynków. Zadaszony taras, dwie łazienki, powierzchnia magazynowa nad garażem to nie jedyne zalety nowych domów. Pełna wysokość pomieszczeń na piętrze oraz możliwość zmian układu ścian wewnętrznych wpływa na wysoki stopień funkcjonalności inwestycji.

W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się szkoły, banki, poczta, służba zdrowia oraz centrum handlowe M1, Ikea oraz Cinema City. Do osiedla dojedziemy asfaltową, oświetloną ulicą, ale to nie wszystko deweloper zadbał również o drogi wewnętrzne na terenie osiedla. W najbliższym czasie powstanie oświetlenie uliczne i drogi z kostki brukowej.

Trwa budowa I etapu, w ramach którego powstanie jeszcze 8 willi. Jego zakończenie planowane jest na II kwartał 2013 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *