Schöck zaprasza na targi BAU 2017!

Od 16 do 21 stycznia 2017 w Monachium odbywać się będą targi BAU – największa światowa impreza targowa z branży architektury, materiałów i systemów budowlanych. Odwiedzający targi będą mieli okazje spotkać się z przedstawicielami firmy Schöck, która po raz kolejny zaprezentuje swoje rozwiązania.

Na powierzchni 185 000m² terenów targowych Messe München wystawcy z ponad 40 krajów zaprezentują materiały i systemy budowlane dla budownictwa komercyjnego, mieszkaniowego i rozbudowy wnętrz. Targi BAU od lat są dla środowiska budowlanego źródłem informacji o nowościach produktowych oraz obecnych i nadchodzących trendach. BAU gromadzi inwestorów, projektantów, architektów, wykonawców oraz zarządców nieruchomości, którzy w czasie trwania targów mogą zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami prezentowanymi przez wystawców.

Schöck na BAU 2017

Producent i dostawca technologicznie zaawansowanych rozwiązań do termoizolacji balkonów Schöck Isokorb oraz systemów izolacji akustycznej Schöck Tronsole po raz kolejny pojawi się wśród grona wystawców. Firma Schöck przygotowała specjalne stoisko wystawiennicze, które ma zaskoczyć wszystkich odwiedzających targi BAU. Dzięki modelom doświadczalnym oraz animacjom multimedialnym i możliwości bezpośredniego poznania fizyki budynków i funkcjonalności oraz korzyści wypływających z posiadania balkonów i systemów zastosowanych na klatkach schodowych goście odwiedzający targi dogłębnie zapoznają się z proponowanymi przez firmę Schöck rozwiązaniami.

Firma Schöck podczas targów BAU 2017 dostępna będzie przy stoisku nr 119 w hali A1

Podczas BAU 2017 Schöck zaprezentuje również nową stronę internetową, która zostanie uruchomiona podczas trwania targów. Odwiedzający BAU 2017 będą mogli skorzystać z wiedzy dostępnej na portalu Schöck. Ponadto, specjalnie dla architektów, firma przygotowała nowy podręcznik projektowania schodów, który dostępny będzie na targach BAU. Kompendium zawiera przegląd wszystkich elementów klatki schodowej oraz wymogi prawne, które muszą być przestrzegane podczas ich konstruowania. W podręczniku znajdują się również porady dotyczące fazy realizacji klatek schodowych.

Multimedialne stanowisko wystawiennicze firmy Schöck mieścić się będzie przy stoisku nr 119 w hali A1. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w nadchodzącej edycji targów BAU 2017.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *