KMD Developer rozpoczął realizację nowej inwestycji mieszkaniowej w Poznaniu. Przy ulicy Gabszewicza na Głuszynie powstanie osiedle Nowe Piotrowo. Projekt zakłada wybudowanie kameralnego obiektu wielorodzinnego z 102 mieszkaniami.

Nowe Piotrowo to pięciokondygnacyjny budynek, w którym znajdą się 102 lokale o powierzchni od 30 do 53 mkw. Deweloper oferuje mieszkania dwu- i trzypokojowe z możliwość ich łączenia. Lokale znajdujące się na parterze budynku będą posiadały ogródki, z kolei pozostałe mieszkania zostaną wyposażone w przestronne balkony. Cena mieszkań zaczyna się już od 4 700 zł brutto za mkw. Co ważne, deweloper zapewnia miejsca parkingowe, komórki lokatorskie, rowerownie czy wózkarnie. – Dla pierwszych klientów przewidzieliśmy promocję. Do końca września otrzymają oni komórki lokatorskie i miejsca parkingowe w cenie mieszkania – mówi Paweł Wunderse, Kierownik Sprzedaży Mieszkań z KMD Developer.

Mieszkania zostaną wykończone w standardzie deweloperskim. Będzie można je zakupić z dopłatą w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Jednym z ważniejszych elementów wyróżniających tę inwestycję jest wyposażenie każdej klatki schodowej w nowoczesną, cichobieżną windę oraz podjazdy i balustrady dla osób niepełnosprawnych. – Dla komfortu mieszkańców po zakończeniu budowy inwestycja zostanie ogrodzona. Co istotne, gwarantujemy niskie koszty użytkowania – dodaje Paweł Wunderse. KMD Developer zadba również o małą architekturę. Na terenie inwestycji pojawią się chodniki, ławki, oświetlenie i plac zabaw dla najmłodszych.

Inwestycja Nowe Piotrowo zlokalizowana jest w miejscowości Głuszyna, administracyjnie należącej do Poznania. W najbliższej odległości znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, a także punkty handlowo-usługowe. Dodatkowym atutem jest lokalizacja, która pozwala na szybką komunikację z centrum Poznania. Bezpośrednio przy ulicy Gabszewicza znajduje się przystanek autobusowy MPK, a zjazd na autostradę A2 (węzeł Krzesiny) oddalony jest zaledwie o 10 km.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *