RD bud buduje Agencje Petit Forestier w Broniszach i w Rudzie Śląskiej

Petit Forestier, europejski lider na rynku wynajmu pojazdów chłodni, niebawem otworzy dwie nowo wybudowane Agencje w Polsce. Inwestor realizację obiektów w Broniszach oraz Rudzie Śląskiej powierzył firmie RD bud. Generalny Wykonawca pierwsze prace rozpoczął na początku lipca br.

Firma Petit Forestier swoje placówki buduje według ściśle określonych standardów. Inwestor dużą wagę przywiązuje do kwestii zastosowania materiałów i technologii, które pozostają przyjazne dla środowiska. Nie dziwi zatem wybór na Generalnego Wykonawcę firmy RD bud, dla której dbałość o realizację projektów zgodnie z ideą zrównoważonego budownictwa jest jedną z naczelnych zasad.

Dwa projekty – jeden standard

Zgodnie z przedstawionymi przez Inwestora planami budowlanymi w Broniszach, w gminie Ożarów Mazowiecki, na działce o powierzchni ok. 6135 m2 powstanie obiekt składający się z budynku biurowego oraz budynku warsztatowego z zapleczem magazynowym oraz socjalnym. Powierzchnia zabudowy inwestycji wyniesie ok. 1068 m2. W budynku mieścić będzie się siedziba firmy w Polsce oraz prowadzony będzie wynajem pojazdów chłodni, a także ich naprawa. Podobne przeznaczenie, za wyjątkiem części biurowej, będzie miała Agencja Petit Forestier w Rudzie Śląskiej wznoszona pomiędzy ul. Zabrzańską a drogą Trasy Średnicowej. Prace na tym obiekcie polegać będą na budowie serwisu samochodowego z częścią socjalno-biurową. Generalny Wykonawca wykona również infrastrukturę obiektu. Firma RD bud rozpoczęła już pierwsze roboty przygotowawcze na obu placach budowy.

Za wyborem firmy RD bud na Generalnego Wykonawcę prac budowlanych na Mazowszu, jak i na Śląsku przemawia zarówno doświadczenie, jak i wysoka jakość stosowanych materiałów i przyjaznych środowisku technologii. Naczelnym argumentem jest jednak imponujące portfolio. Wśród zrealizowanych i modernizowanych przez spółkę inwestycji znajdują się bowiem nie tylko obiekty komercyjne, mieszkaniowe, biurowe i handlowe, ale także stacje serwisowe, hotele, centra logistyczne, salony sprzedaży czy stacje serwisowe. Różnorodność zleceń potwierdza, że firma RD bud z pewnością sprosta nowemu wyzwaniu.

www.rdbud.com


 

RD bud jest firmą budowlaną działającą w zakresie generalnego wykonawstwa. Wywodzi się z francuskiej, niezależnej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, która od ponad 90 lat rozwija swoja ofertę na rynku światowym. W Polsce firma RD bud funkcjonuje od 1997 roku. Działalność RD bud obejmuje przede wszystkim realizacje „pod klucz”. W swoim portfolio firma posiada m.in. hotele, obiekty biurowe, przemysłowe i logistyczne, centra handlowe, stacje serwisowe oraz salony sprzedaży. Dodatkowo RD bud przeprowadził generalny remont takich obiektów jak chociażby Ambasada Francji w Warszawie czy Grand Hotel w Sopocie. RD bud stale powiększa liczbę realizacji na terenie Polski. Firma działa w obrębie całego kraju. Jej główna siedziba znajduje się w Warszawie. RD bud posiada także swoje biuro regionalne we Wrocławiu. Wszystkie inwestycje prowadzone są z myślą o pełnej satysfakcji klientów, z dbałością o ochronę środowiska naturalnego i wysoką jakość świadczonych usług. Wdrażając najwyższe standardy, firma uzyskała certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymogami normy ISO 9001:2008.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *