NOWOŚĆ PURMO

Łazienka to pomieszczenie, w którym chłód odczuwamy najbardziej dotkliwie. Podczas kąpieli, kiedy wychodzimy spod prysznica, nie ma nic gorszego niż niedogrzane pomieszczenie. Nowy grzejnik Purmo Apia o bardzo wysokiej mocy grzewczej, zapewnia przyjemny komfort nawet w dużych łazienkach.

Podwójne kolektory grzejnika Purmo Apia zapewniają wysoką moc grzewczą.

Prawidłowe dogrzanie łazienek o dużej kubaturze sprawia problem. Wymaga bowiem montażu grzejnika o dużych wymiarach. Grzejnik zajmuje wówczas bardzo dużą połać ściany – często ciężko go wpasować pomiędzy wannę, prysznic, a pozostałe urządzenia sanitarne. Zdarza się też, że sam grzejnik nie wystarcza i trzeba posiłkować się ogrzewaniem podłogowym. Dzięki wysokiej wydajności grzewczej nowy grzejnik łazienkowy Purmo Apia rozwiązuje ten problem.

Wysokie moce grzewcze to główna cecha nowego grzejnika łazienkowego Purmo Apia. Zazwyczaj w grzejnikach łazienkowych kolektory są ustawione w jednej linii. Natomiast Purmo Apia został wyposażony w podwójne kolektory, ustawione symetrycznie po dwóch stronach pionowej osi grzejnika. Dzięki temu przy zachowaniu niewielkich wymiarów zewnętrznych całej konstrukcji, grzejnik zapewnia niemal dwukrotnie wyższe moce grzewcze. Dla przykładu grzejnik o wymiarach zaledwie 900 x 1134 mm ma aż 56 kolektorów poziomych i moc grzewczą 1429 Watów – niemal tak dużą jak dwupanelowy grzejnik płytowy o podobnych wymiarach.

Drabinkowa konstrukcja Purmo Apia pozwala na wygodne zawieszanie ręczników. Grzejnik został wyposażony w centralnie umieszczone przyłącze, które dodaje symetrii oraz umożliwia wykorzystanie najnowszych rozwiązań z dziedziny armatury grzejnikowej, w tym zintegrowanego zaworu do sterowaniem pracą grzejnika i ogrzewania podłogowego. Jako wyposażenie dodatkowe producent oferuje wieszaki na ręczniki, półeczki oraz grzałkę elektryczną.

Grzejnik objęty jest 10 letnią gwarancją producenta.

Dane techniczne Purmo Apia:

Cena: od 1695 do 2518 PLN netto (kolor biały)

Wymiary: szerokość od 500 do 900 mm; wysokość 1134 mm lub 1764 mm

Moce: od 780 do 2127 W

Rozstaw przyłączy: 50 mm

Opcje dodatkowe: kolory z palety RAL; wieszaki na ręczniki, grzałka elektryczna

O Purmo

Marka Purmo jest własnością koncernu Rettig ICC produkującego rocznie ok. 9 milionów grzejników, co czyni koncern największym producentem systemów grzewczych na świecie. Rettig ICC posiada zakłady produkcyjne w 15 krajach Europy i eksportuje swoje produkty do 50 krajów na całym świecie. Silna i stabilna pozycja rynkowa powoduje zaangażowanie koncernu w ciągłe inwestowanie w jakość i innowacje. Największa fabryka koncernu mieści się w Rybniku.

www.purmo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *