Przyjemność kąpieli pod prysznicem – panele szklane Space Line

Masaże wodne mają zbawienny wpływ nie tylko na naszą urodę, ale przede wszystkim na nasze zdrowie. Dają odprężenie, zmniejszają napięcie mięśniowe, przynoszą ulgę w migrenie i bezsenności. Wystarczy systematycznie odbywać kilkuminutowy seans masażu wodnego, aby odprężyć ciało i korzystnie wpłynąć na nasz nastrój.

Wraz z firmą Sanplast S.A. możemy poddawać się przyjemności płynącej z wodnego relaksu, w zaciszu własnej łazienki. Montując w swojej kabinie szklany panel prysznicowy serii Space Line z łatwością stworzymy w niej prawdziwe, domowe SPA. 

Modele serii Space Line – PP/SPACE-150 i PPo/SPACE-150 to komfortowa i luksusowa propozycja dla wielbicieli prysznicowych przyjemności. Ascetyczna forma paneli Space Line wyposażona została w 4 dysze z regulacją kierunku wypływu wody i deszczownicę, baterię termostatyczną, półki na przybory kosmetyczne i słuchawkę prysznicową. Deszczownica, poprzez dużą powierzchnię natrysku, dostarcza nieograniczonej przyjemności. Zaletą panelu jest fakt, że można go dokupić w dowolnym momencie i zamontować w istniejącej kabinie prysznicowej. Plusem paneli prysznicowych jest ich uniwersalność. Służą one nie tylko do masażu, ale także do tradycyjnego odświeżenia, a to dzięki temu, że są one wyposażone również w baterię termostatyczną, i tradycyjną słuchawkę prysznicową.

Aby w pełni korzystać z walorów masażu wodnego pamiętajmy o właściwym montażu. Warto tę kwestię powierzyć specjaliście. Panele nie są kłopotliwe w montażu, jednak należy bezwzględnie pamiętać, że produkt montowany niezgodnie z instrukcją traci swoją gwarancję.” – mówi Marcin Wargoś – Product Manager Sanplast S.A.

Panele prysznicowe serii Space Line dostępne są w 10 kolorach korpusu: srebrnym matowym, srebrnym, białym EW, czarnym, beżowym, szarym, kamiennoszarym, kremowym, brązowym oraz jasnoszarym. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej nie ma problemu z wkomponowaniem ich w każdą przestrzeń.

Panel PP/SPACE-150 z prostokątnymi dyszami i deszczownicą oraz PPo/SPACE-150 z okrągłymi dyszami i deszczownicą dostępne są w cenie 5.701 zł brutto

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *