System TECElogo firmy TECE laureatem konkursu „System Instalacyjny 2012”

Innowacyjny system TECElogo firmy TECE zwyciężył w konkursie „System Instalacyjny 2012” w kategorii „Rury”. Organizowany przez redakcję miesięcznika „Systemy Instalacyjne” plebiscyt ma na celu wyróżnienie produktów budowlanych oraz nowoczesnych rozwiązań instalacyjnych najwyższej jakości, rekomendowanych przez samych inwestorów. Czytelnicy docenili zarówno jakość produktu, jak i doskonałe parametry techniczne.

uż po raz kolejny kapituła konkursu „System Instalacyjny 2012” nagrodziła materiały i systemy instalacyjne wyróżniające się niezwykłymi parametrami technicznymi oraz wysoką jakością komponentów. Do plebiscytu zgłoszono aż kilkadziesiąt rozwiązań instalacyjnych przyporządkowanych do 9 grup produktowych. Mimo dużego poziomu prezentowanego asortymentu bezkonkurencyjnym zwycięzcą kategorii „Rury” został System TECElogo firmy TECE.

Co istotne, jury konkursowe w każdej edycji tworzą wyłącznie czytelnicy miesięcznika „ Systemy Instalacyjne”. Instalatorzy, menadżerowie oraz odbiorcy końcowi, do których skierowane jest branżowe czasopismo, oceniali produkty m.in. pod względem funkcjonalności oraz walorów techniczno-użytkowych.

Nagroda w konkursie „System Instalacyjny 2012” cieszy nas przede wszystkim z uwagi na fakt, że przyznawana jest ona przez profesjonalistów z branży, inwestorów oraz głównych odbiorców naszych produktów. Tak zaszczytne wyróżnienie traktujemy jako wyraz zaufania dla naszych produktów, jak i jako uznanie dla jakości i funkcjonalności rozwiązania TECElogo. Z pewnością zdobyty tytuł będzie nas motywował do równie dużej dbałości o standardy innych innowacyjnych produktów sygnowanych marką TECE”- mówi Aleksandra Dac – Kierownik Działu Promocji firmy TECE.

Stworzony z myślą o wygodzie instalacji, system TECElogo to proste, bezpieczne i skuteczne rozwiązanie dla profesjonalnych wykonawców instalacji sanitarnych i grzewczych. Innowacyjny system TECElogo typu „push-fit”, oferuje pełen zakres elementów montażowych o średnicach od 16 do 50 mm. Wysoka niezawodność oraz najwyższej jakości kompatybilne złączki oraz rury wielowarstwowe sprawiają, że system TECElogo w niezwykle szybkim czasie, bez użycia specjalistycznych narzędzi, umożliwia najszybszy na rynku montaż instalacji sanitarnych, grzewczych, jak i ogrzewania podłogowego, z możliwością demontażu. Wysoką wydajność i bezpieczeństwo systemu TECElogo potwierdza aż 10 – letnia gwarancja producenta.

Wyróżnienie systemu TECElogo w konkursie „System Instalacyjny 2012” potwierdza zarówno renomę, jak i uznanie, jakim cieszą się w branży oraz wśród klientów produkty marki TECE. Z pewnością nagroda ta – podobnie jak inne, uzyskane w ostatnim czasie wyróżnienia, zmobilizuje producenta i dystrybutora innowacyjnych rozwiązań w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej do dalszego rozwoju swojej oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *