Wyjątkowy komfort i niebanalny design, geometria kształtów i minimalistyczne piękno a do tego – staranne wykończenie i gwarancja jakości, jednym słowem: POOLSPA. Wanny narożne Sophie i Intea oraz wolnostojące Eternity, Dignity i Allure – nowe modele w portfolio firmy spełnią marzenia o kąpieli pobudzającej wszystkie zmysły.

Relaksująca kąpiel, a w tle zapach uspokajającej lawendy, energetycznego grejpfruta albo imbiru i do tego leniwie płynące dźwięki dobrej muzyki. Te drobne szczegóły budują wyjątkową chwilę odpoczynku i mogą się zmieniać, w zależności od samopoczucia. Niezmienny pozostaje tylko jeden element – wanna. Wybierając model z oferty POOLSPA, klient otrzymuje pewność, że nastrój na kąpiel za każdym razem przerodzi się w wyjątkową chwilę relaksu. Nowe wanny o designerskich kształtach, stworzone z myślą o komforcie oraz niezapomnianych doznaniach kąpieli to wiosenne propozycje, które znalazły się w portfolio firmy.

Allure, Dignity i Eternity niczym rzeźby

Wolnostojące wanny POOLSPA zachwycają ciekawym wzornictwem, a jedną z głównych zalet tych propozycji są różnorodne możliwości aranżacyjne. Dignity to wanna asymetryczna, która świetnie się prezentuje, a jej wyższa z jednej strony część przypominająca tron, to nie tylko element ozdobny, ale również wygodne oparcie zapewniające komfortową kąpiel. Z kolei Allure i Eternity to symetryczne propozycje o regularnych kształtach, czyli elegancja i styl na wysokim poziomie.

Konsumenci coraz częściej decydują się na wanny wolnostojące, stąd poszerzenie oferty w tym zakresie. Łazienki stają się domowymi salonami kąpielowymi, prywatnymi SPA, gdzie komfort oraz wygoda stoją na pierwszym miejscu.


Intea –– wyraz najnowszych trendów architektury uniwersalnej czyli wanna dla różnych pokoleń.

Intea to unikatowe rozwiązanie na europejskim rynku. Projektanci, stworzyli rozwiązanie, które pozwala na bezpieczne wchodzenie oraz wychodzenie osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Specjalnie zaprojektowana szeroka płaska półka stanowi duże ułatwienie w takich przypadkach.

Idealnym uzupełnieniem dla modelu Intea jest dedykowany parawan Monsum. Wyposażony w mechanizm unoszący, pozwala na swobodne i bezproblemowe otwieranie drzwi. To także praktyczne rozwiązanie, zapobiegające pryskaniu wody na podłogę podczas kąpieli. Parawan jest rozwiązaniem dla wszystkich, którzy czas na sprzątanie chcą ograniczyć do minimum. Monsum jest pokryty powłoką ProClean, sprawiającą, że na powierzchni nie osadza się kamień, a utrzymanie parawanu w czystości nie wymaga drogich środków.

Sophie – praktyczna i funkcjonalna propozycja czyli 2 w 1

Z kolei Sophie jest propozycją łączącą w sobie zalety klasycznej wanny oraz przestrzeni prysznicowej, którą można uzyskać na dwa sposoby. Jeśli aranżacja łazienki nie pozwala nam na montaż parawanu z jednej strony, z wanną Sophie możemy zdecydować się na parawan po drugiej stronie. Zestaw: wanna i parawan czyli dwa w jednym oferowany jest w dobrej cenie. 

Jakość marki POOLSPA

Wanny marki Poolspa wykonane są z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Materiały dostarczane przez czołowych europejskich producentów komponentów gwarantują najwyższą jakość, a trwałość i odporność na długi czas potwierdzają certyfikaty Państwowego Zakładu Higieny oraz certyfikaty zgodności z normami zarówno polskimi, jak i unijnymi. Na trwałość wanien ma także wpływ proces laminowania akrylu – znany także w produkcji jachtów. Produkty wykonane z wysokiej jakości akrylu sanitarnego pięknie się błyszczą, są ciepłe i miłe w dotyku. Akryl utrzymuje temperaturę wody, co zapewnia jeszcze dłuższą chwilę relaksu w czasie kąpieli. Elastyczność materiału pozwala na tworzenie produktów o dowolnym designie, wpisującym się w trendy wyposażenia wnętrz, a bogata oferta kolorów pozwala na dobranie wanny idealnie dopasowanej do potrzeb klienta. Długi okres gwarancji potwierdza, że zaufanie powierzone marce to dobra i opłacalna inwestycja.

* * *

Informacje o firmie POOLSPA

POOLSPA lider rynku urządzeń z hydromasażem i prekursorem idei SPA i wellness w Polsce. Produkowane już od ponad 20 lat urządzenia sygnowane tym znakiem  perfekcyjnie łączą walory użytkowe, z jakością. W ofercie marki można znaleźć szeroki wybór wanien akrylowych z hydromasażem i bez. Ponadto kabiny prysznicowe, panele masażowe, kabiny parowo-masażowych oraz stacjonarne i przenośne wanny SPA.
Misją marki POOLSPA jest troska o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie klientów. Realizuje ją poprzez dostarczanie niezmiennie wysokiej jakości, estetycznych produktów, dbając jednocześnie o ich stały rozwój i innowacyjność. POOLSPA z pasją odkrywa zmysłową i uzdrawiającą moc wody.
Więcej szczegółów na stronie www.poolspa.pl

PR
AF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *