Pastele w Twoim wnętrzu na wiosnę

Orzeźwiająca mięta, żółty kanarek, rozkoszna lilia i delikatny błękit to wiosenne wariacje komód New Mono Design z kolekcji Graphius Color. Nie tylko rozświetlą każde wnętrze ale i wprowadzają do niego nutę optymizmu i ekstrawagancji, które pozostaną w nim nawet kiedy słońce ponownie zniknie na horyzoncie.

Wraz z nadejściem wiosny rozstajemy się z szarościami i czernią w ubiorze, zamieniając je na żywsze garderoby kolory, które wprowadzą nas w pozytywny nastrój. Wracając do domu również poszukujemy wzrokiem barw, które dodadzą nam energii, a my zatopimy się w przyjemnej sielance. Przemycamy odważniejsze tonacje w zawieszanych zasłonach, ozdobnych poduchach, czy choćby w zastawie. A gdyby tak zachować to uczucie na dłużej i uczcić pierwsze słoneczne dni wprowadzając do wnętrza pastelową komodę od New Mono Design?

Wychodząc naprzeciw wiosennym trendom, New Mono Design przygotowało kolekcję fornirowanych orzechem włoskim komód z barwionymi frontami oraz wnętrzami. Linia pastelowych komód powstała, aby pomóc ożywić przestrzeń mieszkalną i udowodnić, że można w dość ciekawy sposób i bez negatywnych konsekwencji bawić się barwą.

Pastelowe meble i dodatki do domu sprawdzają się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. To element wystroju nie tylko romantycznych kobiet, ale wszystkich pasjonatów unikalnego designu. Komody projektowane i wykonywane są na zamówienie w dowolnym kolorze z szerokiej palety barw. Poszerza to klientom nie tylko możliwości aranżacyjne, ale i spełnienia designerskich fantazji.

Zdjęcia oraz informacje o meblach i dodatkach od New Mono Design można znaleźć na:www.newmonodesign.pl oraz facebook.com/NewMonoDesign

*****

New Mono Design to autorska kolekcja eleganckich i ekskluzywnych mebli i dodatków robionych na zamówienie. Każdy egzemplarz jest wykonywany ręcznie z niezwykłą starannością i precyzją. Pasja, zaangażowanie oraz indywidualne podejście sprawiają, że produkty NMD są wyjątkowe i niepowtarzalne. Jednak New Mono Design to nie tylko meble i dodatki, to także styl życia realizujący się w estetyce otaczających nas przedmiotów. Jest to marka stworzona z myślą o połączeniu dwóch kategorii – piękna i funkcjonalności – aby pomóc swoim Klientom w jak najlepszej aranżacji wnętrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *