In-tank, Open, Terran, Twin oraz Prisma to nazwy, które warto zapamiętać. Produkty zaprezentowane na Targach ISH we Frankfurcie nad Menem, wzbogaciły portfolio Roca. Firma po raz kolejny udowodniła, że zasługuje na miano lidera na rynku wyposażenia łazienkowego.

Zrównoważone rozwiązania sanitarne, energooszczędne technologie oraz innowacyjne propozycje wyposażenia łazienek, to główne tematy podejmowane na ISH – największych targach technik łazienkowych oraz usług budowlanych. Już od ponad pół wieku Frankfurt nad Menem jest miejscem, gdzie wyznaczane są nowe trendy w branży, a same targi są najlepszą okazją do zaprezentowania nowości produktowych. Mając to na uwadze, firma Roca przygotowała kilka zupełnie nowych przedmiotów, które poprzez swoje innowacyjne projekty wzbudzają zainteresowanie i zachwyt konsumentów. Jakie produkty wzbogaciły portfolio marki?

Miska wc In-tank Meridian – rewolucyjna technologia

In-tank to innowacyjna miska WC, która ma szansę zrewolucjonizować rynek wyposażenia łazienek. Miska ze zintegrowanym ukrytym zbiornikiem spłukującym jest łatwa w instalacji i pozwala na oszczędność miejsca w łazience. Ta rewolucyjna technologia podnosi komfort użytkowania i na nowo definiuje bryłę.

Baterie Open – woda głównym bohaterem

Seria baterii Open to propozycja dla konsumentów wymagających oraz ceniących sobie niestandardowe rozwiązania i nowe podejście. Design serii nawiązuje do form geometrycznych, a efektowny strumień wypływającej wody dopełnia całość. To nowe doświadczenie wody, które działa na zmysły i daje niesamowity komfort. Ekologiczna technologia pozwala na ekonomiczne zużycie wody. Open świetnie się prezentuje i w sposób niespotykany eksponuje wodę, która jest głównym bohaterem.

Brodzik Terran – minimalizm i bezpieczeństwo

Minimalistyczny brodzik Terran to najnowsza propozycja do nowoczesnej strefy prysznica. Wykonany z ciekawego i trwałego materiału kompozytowego Stonex® jest dostępny w różnych wymiarach oraz kilku kolorach, co daje użytkownikowi ogromne możliwości aranżacyjne, a jego antypoślizgowa faktura zapewnia bezpieczną kąpiel.

Kolekcja Twin – alternatywne sposoby montażu

Kolekcja akcesoriów łazienkowych Twin to bardzo elegancka propozycja zaprojektowana w duchu minimalistycznego piękna. Funkcjonalne produkty są jednocześnie trwałe, wytrzymałe oraz łatwe w montażu. Uchwyty, mydelniczki, dozowniki na mydło w płynie oraz kubeczki Twin staną się ozdobą klasycznego wnętrza łazienki. Może być montowana na dwa sposoby tradycyjnie lub bez wywiercania otworów przez naklejanie na ścianę.

Kolekcja Prisma – funkcjonalne umywalki

Prisma to innowacyjna i wszechstronna kolekcja. Dzięki prostym liniom oraz szerokiemu wyborowi wymiarów umywalek jest to idealne rozwiązanie dla zróżnicowanych przestrzeni łazienkowych. Elementy z serii mebli Prisma zawierają wewnętrzną szufladę do przechowywania małych przedmiotów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *