W ofercie marki Agatec pojawiły się nowe rozwiązania dla budownictwa – seria Agatec MC. Nowe urządzenia to doskonałe niwelatory liniowo-krzyżowe, wielofunkcyjne i wielozadaniowe, o szerokich możliwościach zastosowania. Nowością jest także niwelator obrotowy RL110G – będący kontynuacją, obecnego na rynku od grudnia 2010 roku, niwelatora obrotowego RL110.

Oferta marki Agatec powiększyła się o serię MC – MC3, MC5, MC 8. Nowe niwelatory powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku w obszarze niwelatorów liniowo-krzyżowych. Niwelatory Agatec serii MC wyróżniają się kompaktową budową, zostały zaprojektowane zarówno do pracy wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jak wszystkie produkty Agatec są łatwe i intuicyjne w obsłudze, a jednocześnie cechuje je wysoka dokładność pomiaru.

Niwelator Agatec MC3 jest szybki, niezawodny, posiada mechanizm obrotu poziomego oraz przycisk precyzyjnej regulacji, zwiększający komfort pracy, ma możliwość aktywacji pojedynczych linii lasera, a także jest wyposażony w poręczny uchwyt. Z kolei niwelator Agatec MC5 wyróżnia doskonała widoczność
w każdych warunkach wewnątrz pomieszczeń i możliwość dokładnego wyświetlania linii lasera w kilka sekund. Ponadto jego zaletą jest błyskawiczne samopoziomowanie, a także łatwe w regulacji nogi oraz mechanizm obrotu poziomego i możliwość aktywacji pojedynczych linii lasera. Dopełnieniem serii MC jest niwelator MC8 – to wszechstronne urządzenie, zaprojektowane dla wymagających użytkowników, o stabilnej budowie i najwyższej funkcjonalności. Unikalne cechy niwelatotora Agatec MC8 to: wysoka precyzja dzięki elektronicznemu samopoziomowaniu: ± 1mm / 10m, całkowite pokrycie pomieszczenia 360 stopni: pełne rzutowanie krzyża laserowego, a także łatwa funkcja ustawienia kąta prostego instrumentu z krzyżem linii lasera, pozwalającym na precyzyjne wyznaczenie linii pionu od stropu do podłogi.

Nowością jest także niwelator obrotowy w wersji RL110G – z zieloną wiązką lasera, bardziej widoczną we wnętrzach (ok. 10-krotnie). W odróżnieniu od niwelatora RL110, w wyposażeniu posiada wygodną i praktyczną w użyciu mocującą półkę ścienną oraz akumulatorki. RL110G łączy w sobie innowacyjną technologię i niezwykle trwałe materiały, dzięki czemu jest doskonałą propozycją dla wymagających użytkowników.

www.agatec.pl

źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *