Plast – Box SA z nowym wiadrem do farb i tynków

Plast – Box SA w oparciu o innowacyjne technologie i wysokiej jakości surowce regularnie udoskonala swoje dotychczasowe produkty. Jednym z nich jest jednoobrzeżowe wiadro o pojemności 17,5l. Zmodernizowana wersja wcześniejszego modelu opakowania w krótkim czasie zyskała uznanie renomowanych producentów i dystrybutorów chemii budowlanej, przede wszystkim tynków i farb, z kraju i zagranicy.

Wiadra o pojemności 17,5l o katalogowym oznaczeniu 11-1750 BIS dostępne są w ofercie Plast – Box SA już od czerwca 2010 roku. Producent z Pomorza dzięki sukcesywnie wprowadzanym zmianom do konstrukcji produktu oferuje odbiorcom udoskonalony naturalny zamienniki poprzedniego modelu.

Zmodernizowane 17,5 l wiadro do tynków i farb, z uwagi na mniejszą wagę i udoskonaloną plombę, jest bardziej praktyczne w zastosowaniu. Opracowany przez naszych projektantów specjalny system doszczelniający opakowanie zabezpiecza trwałość wsadu, a zmieniona konstrukcja pokrywy ułatwia zarówno paletowanie, czyszczenie, jak i otwarcie pojemnika po mieszaniu np. w celu dobarwienia wsadu. Pod koniec ubiegłego roku wprowadziliśmy również możliwość realizacji zamówienia na wiadra 17,5 l z plastikową rączką. Wykonanie opakowania z jednego materiału generuje wiele korzyści, m.in. niższe koszty produkcji i recyklingu” – wylicza zalety produktu Andrzej Sadowski, Członek Zarządu w spółce Plast – Box SA.

Pomimo sytuacji gospodarczej w Europie sprzedaż wiader do farb i tynków słupskiej spółki charakteryzuje się dynamiką wzrostową. „Tylko w ubiegłym roku zrealizowaliśmy zamówienia na 50 procent więcej 17,5l wiader typu 11-1750 BIS niż w 2010 roku. Statystyki za drugi kwartał 2012 roku potwierdzają również, że do tej pory otrzymaliśmy o około 15% więcej zamówień niż w analogicznym okresie roku ubiegłego” – dodaje Członek Zarządu w spółce Plast – Box SA.

Unowocześnione wiadro 17,5l do farb i tynków wykorzystywane jest przez wieloletniego partnera handlowego słupskiej spółki, firmę Dyrup, ze szczególnym uwzględnieniem produktów marki Malfarb. Wprowadzone udoskonalenia szybko docenili także inni renomowani producenci chemii budowlanej m.in. Baumatt, Szupex – Mitech czy Torglerr Polska. Wiadra typu 11-1750 BIS sprzedawane są również, jako pojemniki dla innych wsadów. Producent z Pomorza już teraz realizuje znaczne dostawy tego produktu do odbiorców zagranicznych, między innymi z Węgier, Belgii i Danii.

 

 

PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *