W podpoznańskiej Mosinie deweloper Swój Dom realizuje inwestycję, w skład której wejdą 64 mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Obecnie deweloper finalizuje pierwszy etap budowy kompleksu mieszkaniowego Osiedle Morena.

Prace budowlane przy ulicy Jana Cybisa w Mosinie zapoczątkowano w I kwartale 2014 r. Docelowo w obrębie osiedla wzniesione zostaną łącznie cztery budynki o charakterze czterokondygnacyjnym. W każdym z nich znajdzie się po 16 mieszkań dwu- i trzypokojowych dostępnych w trzech wariantach metrażowych. Lokale mniejsze, o powierzchniach 47 i 55 mkw., będą posiadać jeden balkon, zaś największe – aż dwa. Ponadto, do lokali parterowych będą przynależeć przestronne ogródki. Całość inwestycji została zaprojektowana tak, aby mieszkania na Osiedlu Morena cechowała zarówno wysoka estetyka, jak i bogata funkcjonalność.

Dużą zaletą całej inwestycji jest jej prokliencki charakter. Deweloper, z myślą o przyszłych mieszkańcach osiedla, zamierza stworzyć szereg infrastrukturalnych udogodnień. Zmotoryzowani lokatorzy będą mogli liczyć na 128 miejsc parkingowych, w tym aż 12 garaży. W cenie mieszkania będzie jedno miejsce parkingowe z możliwością zakupu drugiego. Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone we własną komórkę lokatorską. Co więcej, w każdym bloku będzie znajdować się wózkarnia i rowerownia dostępne dla wszystkich mieszkańców. – Nasz projekt skupia się na praktycznych rozwiązaniach w obrębie bryły budynku oraz w jego najbliższym otoczeniu. – stwierdza Tomasz Bolewski, Prezes Zarządu Spółki Swój Dom. – Całość inwestycji została również ogrodzona, a mieszkańcy będą mogli korzystać z bramy na pilota. – dodaje. Dodatkowy komfort i bezpieczeństwo mieszkańców mają być zapewnione przez monitoring zainstalowany w obrębie Osiedla Morena. Inwestycje zwieńczą elementy małej architektury, takie jak zieleń, chodniki czy oświetlenie.

W pobliżu osiedla usytuowane są liczne tereny rekreacyjne, a także punkty usługowo-handlowe znajdujące się w lokalnej Galerii Familijnej. Wszystko to czyni najnowszą inwestycję dewelopera Swój Dom propozycją ciekawą i wysoce przemyślaną, biorąc pod uwagę kompleksowy charakter całego przedsięwzięcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *