Rozwiązanie MyMobileStorage od FACOM zorganizuje Twoją pracę

Modułowy system przechowywania narzędzi FACOM MyMobileStorage rewolucjonizuje organizację pracy. Kluczowe dla zwiększenia sprawności jest idealnie dopasowane do potrzeb, lekkie i łatwe w użyciu, rozwiązanie modułowe. Pozwala ono na zmianę konfiguracji pojemników oraz uzyskanie odpowiedniej przestrzeni na narzędzia i części zamienne.

Pokonywanie pieszo długich, fabrycznych dystansów z ciężkimi częściami zamiennymi na jednym ramieniu i naręczem narzędzi na drugim nie należy do przyjemnych. Aby usprawnić pracę FACOM stworzył system transportu narzędzi dedykowany specjalistom utrzymania ruchu. Uniwersalny stalowy wózek to podstawa działania MyMobileStorage. Dopasowane do niego skrzynie narzędziowe pomieszczą wszystkie potrzebne narzędzia, a dodatkowe miejsce na dolnym wsporniku idealnie pasuje na części zamienne. Co więcej, konfigurację skrzyń i pozostałych elementów można dowolnie zmieniać, w zależności od bieżących potrzeb.

Solidna podstawa – wózek BT.HT1PB

Uniwersalny wózek kołowy do skrzyń o nośności do 100 kg doskonale odciąży w pracy, dzięki systemowi mocowanych na stelażu skrzynek narzędziowych. Jego składana podstawa zabezpieczana blokadą umożliwia transportowanie dodatkowych materiałów eksploatacyjnych i konserwacyjnych. Wózek wyposażono w solidne 20 cm koła, ułatwiające przejazd nawet w nierównym terenie. Cena katalogowa: 499,80 zł.

Porządek z narzędziami – skrzynia BT.200PB

Skrzynka narzędziowa o wadze 5,2 kg i wymiarach całkowitych 51x28x29 cm została skonstruowana z dwóch materiałów. Pokrywę dla wzmocnienia wykonano z żebrowanego polipropylenu o wysokiej wytrzymałości. Skrzynia posiada sporo miejsca na dodatkowe narzędzia – 2 boczne uchwyty na np. wkrętaki i szczypce, wyjmowaną wkładkę z przegródkami o wymiarach 36x23x8 cm oraz miejsce na oprawkę do brzeszczotów. Gwarantuje to porządek wśród narzędzi oraz łatwość ich znalezienia podczas pracy. Transport skrzyni także został uproszczony pod kątem potrzeb specjalistów i może się odbywać na 4 sposoby: za pomocą rozsuwanego uchwytu górnego, paska ze wzmocnieniem na ramieniu, dwóch uchwytów bocznych lub prosto i szybko zamocowany na wózku BT.HT1. Dla bezpieczeństwa skrzynię można zamknąć na kłódkę. Cena katalogowa: 331,80 zł.

Od nadmiaru głowa nie boli – skrzynia z szufladami BT.203PB

Dwumateriałowa skrzynia narzędziowa stanowi doskonałe miejsce do przechowywania aż 15 kg narzędzi w idealnym porządku. Zorganizowane przechowywanie zapewnią 3 szuflady o wysokości 6,5 cm z prowadnicami kulkowymi posiadające zabezpieczenie transportowe oraz centralne zamknięcie na kłódkę. Istnieje możliwość uzupełnienia ich modułami plastikowymi i piankowymi gamy FACOM z dowolnie zmienianym układem. Szuflady można również podzielić przegródkami na mniejsze komory przeznaczone na niewielkie elementy.W zestawie znajduje sie 5 przegródek, 1 podłużna i 4 poprzeczne (inne konfiguracje dostępne na życzenie klienta). Oprócz transportu na wózku możliwe jest także przenoszenie skrzyni za pomocą bocznych uchwytów lub wzmocnionego paska naramiennego. Wytrzymała pokrywa z żebrowanego polipropylenu wytrzyma obciążenie do 5 kg. Cena katalogowa: 457,80 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *