Na styku dzielnic Grunwald i Górczyn powstaje 6 nowoczesnych budynków wielorodzinnych. Inwestycja o nazwie Osiedle Atrium jest ciekawą propozycją dla wszystkich, którzy cenią nowoczesne i ciekawe architektonicznie budynki, a jednocześnie chcą mieszkać w bezpiecznej i spokojnej okolicy.

Na osiedlu powstanie 107 mieszkań o powierzchniach od 32 do 112 mkw. Deweloper oferuje zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2-,3- i 4- pokojowe. Dodatkowo dostępne będą również apartamenty dwupoziomowe, a także będzie istniała możliwość łączenia mieszkań w jeszcze większe. Lokale na parterze będą posiadały ogródki, a pozostałe mieszkania wyposażone będą w balkony lub przestronne tarasy. Ponadto w podziemnej hali garażowej powstanie, do dyspozycji mieszkańców, 107 miejsc parkingowych. Przewidziany termin oddania pierwszych budynków został zapowiedziany na koniec tego roku.

Całe osiedle będzie utrzymane w zamkniętej konwencji, dostępne jedynie dla pieszych i rowerzystów, co zapewni spokój, ciszę i poczucie bezpieczeństwa. Deweloper zadbał o małą architekturę, pomiędzy budynkami powstanie oświetlony dziedziniec z ławkami i plac zabaw.

Bliskie sąsiedztwo ulicy Głogowskiej sprawia, że lokalizacja jest dobra. Dojazd do centrum miasta zajmie zaledwie 10 minut. W okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, apteki czy klub fitness. Większość mieszkań będzie kwalifikować się do rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *