Firma Nateo otrzymała tytuł Jakość Roku 2010 w V edycji największego projakościowego konkursu w Polsce, organizowanego przez redakcję Biznes Raportu w Dzienniku Gazecie Prawnej oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA

Konkurs przeprowadzany jest rokrocznie od 2006 roku. Jego celem jest wyróżnienie przedsiębiorstw wyznaczających najwyższe standardy zarządzania jakością. Komisja wnikliwie ocenia uczestników w dwuetapowym procesie kwalifikacyjnym. Weryfikowane są m.in. zaangażowanie pracowników w stałe podnoszenie jakości oraz normy uwzględnione w misji firmy.

Nateo otrzymało tytuł Jakość Roku 2010 w kategorii produkt za innowacyjną pompę cieplną SmartPLUS. Nagrodę odebrał Prezes zarządu Nateo ‒ Paweł Kocięba-Żabski.

Przyznany tytuł to dla nas wielkie wyróżnienie, a jednocześnie dowód na to, że produkty oferowane przez Nateo są gwarancją najwyższej jakości. Nagroda będzie dla nas dodatkową motywacją, by sukcesywnie podwyższać nasze standardy ‒ mówi Paweł Kocięba-Żabski, Prezes zarządu NATEO.

Kompaktowy węzeł ciepłowniczy SmartPLUS został wyróżniony także podczas tegorocznej, XIX już edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, które odbyły się w Drzonkowie w województwie lubuskim. Członkowie komisji docenili produkt za nowatorstwo oraz zaawansowaną technologię.


O firmie

Firma NATEO Sp. z. o.o. powstała w 1991 roku i jest jednym z najstarszych polskich przedsiębiorstw produkujących pompy ciepła. Firma od niemal 20 lat specjalizuje się w produkcji i dystrybucji ekologicznych systemów grzewczych. Posiada w swojej ofercie produkty przeznaczone zarówno do domów jednorodzinnych, jak i budynków wielorodzinnych, dużych obiektów przemysłowych, zakładów produkcyjnych a także szpitali, szkół i obiektów sakralnych. Uzupełnieniem oferty NATEO są usługi projektowe oraz produkcja nowoczesnych układów elektronicznych: sterowników, systemów łagodnego startu oraz kart rozszerzeń do komputerów przemysłowych.

 

Strona producenta: www.nateo.pl


źródło: PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *